Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX Series X


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja mam Series X już od kilku miesięcy i w sumie ani trochę nie żałuję zakupu - przesiadłem się z PS4. Do konsoli od razu wziąłem Game Passa i w zasadzie nie mam potrzeby kupowania nowych gier :D Fajna sprawa, można dużo zaoszczędzić.

 

Btw ostatnio szukałem gier do coopa, które są w Game Passie. Natknąłem się na coś takiego: Xbox Game Pass gry na 2 osoby - może ktoś też szuka i akurat mu się przyda :)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.08.2021 o 19:46, jacekgothic napisał:

(pepper.pl)

 

Na spokojnie da się kupić jeśli masz w sobie trochę cierpliwości 

2ego był za 2259 w MM, w lipcu na amazon.pl, w czerwcu w kilku miejscach wliczając sklep Microsoftu. 


Spokojnie raz, dwa razy w miesiącu można upolować. Jak Jacek napisał - pepper. 

 

 

edit

 

Dziś był w media expert i w komputronik.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, jacekgothic napisał:

nawet na dość dobrym internecie (światłowód 600/200) jest fatalne (lagi) w porównaniu do grania na sprzęcie, który masz podpięty do TV, monitora we własnym domu.

Oczywiście do multi się nie nadaje ale ja w to lato 3 niezbyt dynamiczne gry przeszedłem grając w chmurze. Największą zaletą takiego rozwiązania było to że pokój nie zmieniał się w piekarnik, zużycie podzespołów porównywalne do odtwarzania youtube w 1080p.

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, zbiku90 napisał:

nie odczuwałem dużych lagów

Nawet te małe są irytujące, więc po co się męczyć, skoro można ograć to samo w komfortowych warunkach na konsoli.

 

3 minuty temu, zbiku90 napisał:

Na twoim miejscu przyjrzałbym się swojemu łączu

Od czasu jak zmieniłem usługodawcę, mojemu łączu nic nie dolega.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.11.2021 o 14:21, adivxv napisał:

Do mnie leci Series X ale obawiam się jednego ,niby wsparcie 1440p ale pewnie do wyboru będzie tryb jakość 30fps czy wydajność 60.Trochę słabo.

No z tym to słabo :( 60 klatek ,ok akceptowalne ale 30 to przesada ... Tym bardziej jak ktoś ma/miał PC i wyciągał ponad 100 ...

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

To są bardzo dobre kable. Używam do wszystkiego.
Xbox to hdmi 2.1.

https://allegro.pl/oferta/kabel-hdmi-1m-2-1-ultra-hd-4k-8k-60hz-48gbps-uhd-11832903551


Niestety nie mają złota, brylantów i argb.


No i ori ma 2 metry.

https://hdtvpolska.com/otwieramy-pudlo-z-xbox-series-x-sprawdzamy-m-in-dolaczony-kabel-hdmi-czy-wspiera-standard-2-1/


Zresztą, jak bedzie zły to nie włączysz 4K 120, tylko max 60 na 2.0
Takie kable 2.0 są standardowo w Xbox S, gdzieś musieli przyciąć koszty.


A na tym całym alleszrocie tylko goobay trzyma jakość i parametry. Reszta to jakiś przekręt albo cena z kosmosu. 80ab02ef99f4b6079989ff076420e986.jpg

Tylko takie no grube, sztywne, konkretne.
Ciężko się trochę z tym ułożyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...