Skocz do zawartości

Czarny ekran, dziwna praca karty graficznej


Recommended Posts

Witam,

byłem już tu kiedyś z tym problemem i polecono mi wymienić zasilacz, tak też zrobiłem lecz problem nie ustąpił. Sytuacja wygląda tak - podczas rozgrywki w pewne bardziej wymagające gry (takie jak np. PUBG), ale też takie jak CS czy coś, czasami ekran po prostu robi się cały czarny, wyskakuje na monitorze normalnie No Signal, a komputer zaczyna dziwnie pracować. Czasami karta graficzna w ogóle przestaje się kręcić, a czasami kręci się z ogromną prędkością. Jest jeszcze jakiś inny czynnik który może na to wpływać czy raczej jest to w stu procentach wina grafiki? Poniżej umieszczam filmik, który może komuś coś rozjaśni, bo ja już nie mam sił na to  :( Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

sorki, zapomniałem  :D

 

Płyta główna: MSI B85-G43

Procesor: i5-4460 3,2GHz

Pamięć RAM: 8GB DDR3 1666MHz

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 650Ti 2GB

Zasilacz: Corsair VS 550W

 

to chyba tyle z tych ważniejszych, mam jeszcze 2 SSD ale są nowe więc ich bym nie obwiniał, plus to już działo się przed zakupem

Link to post
Share on other sites
próbowałem jedynie przepiąć monitor do zintegrowanej podczas występowania tego błędu

Czy można rozumieć, że wykonywałeś to na działającym PC? Taki manewr na pewno nie zadziała, a możesz uszkodzić inne komponenty PC. Przyczyn takiego zachowania może być kilka np. problem z RAM, z kartą graficzną lub sterownikiem NVIDIA, z płytą gł. oraz niestabilnym zasilaniem. Sprawdziłeś Dziennik zdarzeń czy ten crash jest odnotowywany przez system? Pokaż screen z HWiNFO zakładka Sensors.

Edytowane przez lonialomax
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...