Skocz do zawartości

A71 vs Mi 9 T Pro - telefon do 2000 zł - który wybrać ?


Recommended Posts

Witam, szukam telefonu na prezent dla narzeczonej. Po przeanalizowaniu tego co jest dostępne na rynku i biorąc pod uwagę jej preferencje oraz fakt że budżet wynosi 2000 zł, zastanawiam się nad dwoma modelami:

 

- Xiaomi mi 9 t pro - white

- Samsun A71 - white

 

sprawdziłem specyfikację, widziałem obydwa telefony live. Dla mnie Xiaomi to lepszy wybór, patrząc na parametry też wygląda na mocniejszy, poza tym jest szklany a nie plastikowy jak A71. Co sądzicie ? czy jest się czego obawiać jeśli chodzi o Xiaomi ? Doradca w euro wspomniał że cytuję "samsung o takich samych parametrach jak xiaomi, zawsze będzie szybszy bo ma lżejszą nakładkę androida". Czy to prawda ? Wiem że na słowa doradców trzeba patrzeć z przymrużeniem oka bo oni często ściemniają - mając bonus za sprzedaż samsunga itp. Co sądzicie ?

 

Edytowane przez jaggvi8
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Samsung jest przepłacony. Jedyny plus to kwestia systemu(nakładki) i jego tłumaczenia / funkcjonalności - Samsung ma dopracowaną. Xiaomi to Xiaomi :D 

 

A pod każdym względem wydajność, aparat, nawet jakość - wygrywa Xiaomi :) 

 

Za jakieś 2000 zł możesz też poszukać jakiegoś Huawei P30 (lepszy niż Samsung): https://www.neonet.pl/smartfony/huawei-p30-czarny.html W promocjach da się dorwać za 1800 zł ( https://www.pepper.pl/promocje/huawei-p30-128gb-rozne-kolory-w-x-kompl-238320 ) 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak A71 ale mam (jeszcze, jeszcze nim nie rzuciłem o ścianę ale niewiele brakowało) A70 (był przepłacony mimo. że dałem za niego 1200 w chwili gdzie sklepowa cena było 1700 ;P  )  i  nie jest dobrze. Jeśli tendencja przy A71 jest taka jak przy A51 to ło rzesz bosze bier to ścierwo pan ode mnie.

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...