Skocz do zawartości

catalyst 9.3 problemy


Recommended Posts

Ktoś też tak ma, że np. po włączeniu kompa karta wyłącza i włącza mu monitor? Zaraz po pokazaniu pulpitu i ikon. Ja tak mam na HiS 4830 po zainstalowaniu najnowszych sterów...

Tak samo chyba jest z GTA IV, bo przedtem smigało ładnie a teraz zacina niemiłosiernie...

Link to post
Share on other sites

w takim wypadku zainstaluj te na których działało dobrze ;) a stare sterowniki wywal programem CCleaner :] Pozostaje czekać na przyszłe wersje catalyst-a chyba że karta ci pada(chociaż wątpię) ;)

 

zrób tak jak pisze entuzjasta789 tylko że ja osobiscie zpróbowałbym jesze raz zainstalować te catalysty ;)

Link to post
Share on other sites

Mam podobne problemy sterowniki Catalyst wersja od 9,2 posiada jakieś błędy. U mnie w czasie grania gry się restartują i kart nie radzi sobie z obsługą monitora i tv na hdmi jednocześnie. Jak zainstaluje stare sterowniki które dostałem razem z kartą to wszystko jest dobrze. Dodam że używam karty ATI Radeon HD 4850 512MB firmy Gigabyte ze zmodyfikowanym chłodzeniem Scyte

Link to post
Share on other sites

U mnie każde CCC na ułamek sekundy wyłącza i włącza monitor podczas logowania się do systemu. Na różnych kartach ten problem widziałem - jest strasznie wkurzający... Po prostu mnie to już drażni... Dlatego instaluje same sterowniki, bez CCC ;) Sprawdzałem na 9.6 i jest tak samo...

Link to post
Share on other sites

U mnie każde CCC na ułamek sekundy wyłącza i włącza monitor podczas logowania się do systemu. Na różnych kartach ten problem widziałem - jest strasznie wkurzający... Po prostu mnie to już drażni... Dlatego instaluje same sterowniki, bez CCC :P Sprawdzałem na 9.6 i jest tak samo...

ehhhh mam to samo i też już mnie to denerwuje od jakiegoś czasu

Qpers wiesz może coś o takich sterach do ati ???

 

http://sites.google.com/site/windowsupdatefix/

 

nie sprawdzałem tego nigdy ale z tego co piszą po forumie to zajeb..... stabilne

Link to post
Share on other sites

@kwscore

Ja trzymam się od Viśty i Win7 z daleka. Nie mam nawet jak ich sprawdzić, jednak wierzę, że AMD-ATI wie najlepiej, jak stworzyć sterowniki do swoich produktów :P Dla mnie rozwiązaniem są sterowniki bez CCC - wszystko śmiga, aż miło.

Link to post
Share on other sites

@kwscore

Ja trzymam się od Viśty i Win7 z daleka. Nie mam nawet jak ich sprawdzić, jednak wierzę, że AMD-ATI wie najlepiej, jak stworzyć sterowniki do swoich produktów :P Dla mnie rozwiązaniem są sterowniki bez CCC - wszystko śmiga, aż miło.

 

na forum są też do xp/ka :)

znajdę chwile to sam z ciekawości sprawdzę

Link to post
Share on other sites

U mnie każde CCC na ułamek sekundy wyłącza i włącza monitor podczas logowania się do systemu. Na różnych kartach ten problem widziałem - jest strasznie wkurzający... Po prostu mnie to już drażni... Dlatego instaluje same sterowniki, bez CCC :) Sprawdzałem na 9.6 i jest tak samo...

Kumpel ma tak na X1250 (AMD 690G), lecz ja nie mam na HD4870 :P
Link to post
Share on other sites

obadalem te nowe 9.7

w 3Dmarkach praktycznie bez zmian..ale w grach zauwazalna poprawa.srednio teraz wiecej o jakies7-15fps w tytulach typu overlord2,farcry2,fallout3,prototype

hmm...ciekawe dlaczego w markach bez zmian a w grach jednak lepiej?czyzby calkiem niezla optymalizacja sterow?czy jak...:P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...