Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! 

 

W ostatnim czasie mój Xiaomi Redmi 4X zaczął troszkę szwankować. Problemy z ładowaniem, telefon trochę zaczął zwalniać i momentami zacinać się. Mam go już ponad 2,5 roku, więc uważam, że ma już prawo. Osobiście z telefonu byłem bardzo zadowolony, ale czas na zmiany  8-)  

 

  • budżet: 1000 zł 
  • gdzie zamierzasz dokonać zakupu: internet
  • nowy czy używany:  tylko nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza: im mniejszy tym lepszy
  • preferowany system mobilny: android
  • do czego będziesz używać urządzenia: przeglądanie internetu, youtube, dzwonienie, sms
  • najważniejsze wymagania: pojemna bateria (co najmniej 4500 mAh), płynność działania, wydajność
  • Informacje dodatkowe:

W głównej mierze zależy mi na pojemnej baterii w telefonie. To jest dla mnie najważniejsze. W Redmi 4X miałem 4500 mAh i nie chciałbym, aby było mniej. Dodatkowo chciałbym, aby telefon chodził płynnie, nie zacinał się, więc procesor także musi być całkiem solidny. Chciałbym, aby telefon nie był też za duży. Chciałbym aby był poręczny. To moje główne uwagi. Telefonu używam głównie do przeglądania internetu oraz oglądania YT. Nie gram w żadne gry. 

 

W oko wpadła mi Motorola G7 Power, ze względu na sporą baterię, jednak nigdy nie miałem Motoroli i nie wiem czy mi podpasuje. W kręgu zainteresowań był też Xiaomi Redmi Note 8 Pro, jednak jest strasznie duży i mało poręczny. 

 

Proszę o pomoc i Wasze propozycje. 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...