Skocz do zawartości

GTX460 vs HD6870 vs GTX560ti


Recommended Posts

Witam.

Mam GTXa460, a wczoraj w konkursie Sapphire wygrałem HD6870.

Tak myślę, żeby którąś grafę sprzedać- pytanie tylko którą... :hmm:

Czy jest sens zostawać przy PhysXie i CUDA i 3d vision dla kilku FPS więcej?

Czy może mój zasilacz uciągnał by 6870+GTX do fizyki?

Wpadłem jeszcze na pomysł sprzedaży obu grafik i zakupu 560Ti i Samsunga F3/F4 i trochę kasy by mogło jeszcze zostać. Co o tym sądzicie?

 

Proszę o opinie co mogę zrobić.

 

Pozdrawiam, Kret69.

Link to post
Share on other sites

Możesz połączyć obie karty ale potrzeba ci odpowiedniej płyty głównej MSI BigBang - Fuzion a to koszt ok. 1000zł. A tutaj test porównujący GTX 467, 470 vs HD6850, 6870 http://nvision.pl/Radeon-HD-6850-i-Radeon-HD-6870-test-vs-GeForce-GTX-460-i-GTX-470--Articles-374-ndetails-1.html

Link to post
Share on other sites

wg mnie

zostawić GTX460

sprzedać coś dostał,

a za rok z tego kupić sobie 2x lepsza grafe za te same pieniadze, jak już ci naprawde bedzie tego potrzeba

wątpie aby aktualnie ci ten gtx460 był za słaby do czegokolwiek, chyba że grasz w tytuły z genialną optymalizacją takie jak Metro 2033, itp

Link to post
Share on other sites

Z przyjemnością poleciłbym Ci nVidię GTX 560Ti od MSI przy sprzedaży obu kart które obecnie masz, ale przeczytaj sobie wpierw artykuł: http://nvision.pl/2-rdzeniowy-procesor-i-karta-graficzna-NVIDIA-GeForce-Nigdy--Articles-430-ndetails-3.html i zastanów się, czy faktycznie chcesz nVidię do swojego 2 rdzeniowego procesora. Wygląda na to, że będzie lepszym wyborem dobranie Radeona, bądź zmiana procka jeśli chcesz mocniejszą grafę od zielonych.

Link to post
Share on other sites

No ja miałem 560Ti na 2 tygodnie ale grajac nie wykorzystywałem jej. Sprzedałem po takiej cenie jak kupiłem, i karta rewelacja (od MSI to nic dziwnego). Kupiłem tanio 460 od Gigabyte wersje OC w grach fps niższy od 560Ti ale nie mam przycinek i jestem zadowolony. Polecam taką opcje.

Edytowane przez gerero
Link to post
Share on other sites

A w jakiej grasz rozdzielczości? Bo nie chce mi się wierzyć że w 1080p na GTX 460 jest tak całkowicie komfortowo dosłownie w każdym tytule. No rozumiem są te dobrze zoptymalizowane jak drugi Portal, czy Dead Space. Aczkolwiek są też takie jak nowy Wiedźmin i "słynne" Metro 2033. Gdzie pocą się konstrukcje high-end'owe, często mocniejsze od GTX 560Ti.

Link to post
Share on other sites

Nikt nie mówi o graniu na najwyższej rozdzielczości. Po prostu gram zeby pograć komfortowo bez przycinek i pocieszyć się grafiką (ale nie niestworzoną i magicznymi cyframi w pomiarze fps-ów). Uważam ze 460 Jest jak narazie dobra. Przy twoim sprzęcie to Metro pewnie się nie tnie ale to już dużo pięniedzy... Niech autor zadecyduje co chce robić. :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...