Skocz do zawartości

Ryzen 5 2600 8GB RAM 3200 MHZ GTX 1060 6GB HDD 1TB 7200RPM 1900ZŁ


Recommended Posts

Cześć.
 
Na sprzedaż posiadam:
 
Procesor :Ryzen 5 2600 (OC 4.0 1.318v)
Płyta główna: AsRockB450 Pro4 (Bios P3.60, nowszy nie nadaje się do OC)
RAM: 8GB RAM G-Skill Ripjaws 3200MHz XMP
PSU: Zasilacz Silentium PC Vero L2 500W
GPU:Karta graficzna GTX 1060 Gaming G1 6GB
HDD: Dysk Seagate Barracuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) 7200 RPM
Obudowa: Deepcool Shield-D V2 + nowe wentylatory AAB Cooling Silent Force 14 x3, AAB Cooling Silent Jet Fan 12 x1

 

Cena - 1900zł.

 

Zdjęcia poniżej:

 

https://imgur.com/a/RgG4bXI
 
Obudowa ma mały odprysk i porysowane akrylowe okno. Akryl jest do zdjęcia, jeśli ktoś potrafi wyciąć - nie ma absolutnie problemu wymienić.
 
Karta i zasilacz kupowane z drugiej ręki. Kontakt ze sprzedawcami się urwał, więc nie mam dowodów zakupu, tylko książeczki serwisowe. Dysk po gwarancji. Reszta na gwarancji.
 
Do zestawu dodaję kabel zasilający oraz kabel HDMI. Dla zainteresowanych mogę dorzucić myszkę oraz jakieś głośniki.
 
Nie wysyłam.

Link to post
Share on other sites

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...