Skocz do zawartości

Zamienię PC do gier Ryzen 5 2600 8GB RAM 3200MHZ GTX 1060 6GB HDD 1TB


Recommended Posts

Bardzo chętnie wymienię mój obecny zestaw:
- Ryzen 5 2600 (OC 4.0 1.318v na chłodzeniu H5 Ultimate, teraz zamontowany jest stockowy)
- Płyta główna AsRock B450 Pro4 (Bios P3.60, nowszy nie nadaje się do OC)
- 8GB RAM G-Skill Ripjaws 3200MHz XMP
- Zasilacz Silentium PC Vero L2 500W
- Karta graficzna GTX 1060 Gaming G1 6GB

- Dysk twardy Seagate 1TB
- Obudowa Deepcool Shield-D V2 + nowe wentylatory AAB Cooling Silent Force 14 x4, AAB Cooling Silent Jet Fan 12 x1 (dokupowałem filtry na przód firmy Thermaltake)
Na jakiś PC do 400 zł + dopłata (coś na DDR3 LGA1155 minimum 4GB RAM, bosko jeśli 8GB w jednej kości), żebym nie był bez komputera. Może być bez karty graficznej, jakoś się dogadamy, żeby starczyło na jakiś 1050TI.

 

Zdjęcie poniżej:

https://apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/q12cc5z46jbm1-PL/image;s=1000x700

 

Powodem jest nagły wydatek i muszę ogarnąć szybko konkretną kwotę. Wybaczcie kurz, ale dawno nie miałem wolnych środków na sprężone powietrze, a przy dwóch kotach i dwóch psach szybko robi się burdel.

Odbiór osobisty raczej Gdańsk.

Link to post
Share on other sites

Zdjęcie nie świadczy zbyt dobrze o tym, że dbasz o sprzęt  :/ , jak robiłeś oc w takim "syfie" to cpu dostało nieźle w kość. Odkurzacz by wystarczył do tego brudu, ciekawe jak wygląda Twój pokój? (Akademik czy stancja?)

Hej.

 

Sprzątane jest co dwa, trzy dni. Filtry od dołu, i od przodu. Karta w spoczynku 30 stopni na 0% fan, CPU około 30 stopni.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...