Skocz do zawartości

Sonda : Duda vs Błońska


  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Duda
      18
    • Błońska
      11


Recommended Posts

W drugiej turze na Błońską, bądź co bądź prezydent narobił nam wystarczająco problemów i wstydu na arenie międzynarodowej podpisując każdą ustawę jaka wskoczy mu na biurko.

 

A w pierwszej turze jeszcze nie wiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja tam do kobiet nic nie mam. Nie uważam faceta za lepszy kawałek człowieka.

Tak samo podchodzę do wyznawców różnych religii, koloru skóry, czy orientacji seksualnej - oceniam człowieka po jego możliwościach.


 

 

Łatwo się domyśleć, że wiele osób nie będzie głosowało ani na jedno ani na drugie .

 

Zawsze się zastanawiam (w zasadzie przy każdych wyborach) - lenistwo, czy głupota? Chyba jednak głupota, bo tłumaczenie "nie ma na kogo głosować", "nic to nie zmieni", itd. jest po prostu ignorancją.

Edytowane przez Succubus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Zawsze się zastanawiam (w zasadzie przy każdych wyborach) - lenistwo, czy głupota? Chyba jednak głupota, bo tłumaczenie "nie ma na kogo głosować", "nic to nie zmieni", itd. jest po prostu ignorancją.
 

 

Bardziej mi chodziło o to , że na początku będzie więcej kandydatów niż ta dwójka . Ja osobiście chyba byłem na wszystkich wyborach na jakich mogłem być .

Link to post
Share on other sites

Zawsze się zastanawiam (w zasadzie przy każdych wyborach) - lenistwo, czy głupota? Chyba jednak głupota, bo tłumaczenie "nie ma na kogo głosować", "nic to nie zmieni", itd. jest po prostu ignorancją.

 

nie przypominam sobie wyborów od 95, w których było by na kogo głosować....na wszystkich byłem. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

nie przypominam sobie wyborów od 95, w których było by na kogo głosować....na wszystkich byłem
Co prawda to prawda... lista wyborcza wygląda jak rosyjska ruletka z pełnym magazynkiem.

A ktoś kto by się naprawdę nadawał zapiera się rekami i nogami aby nie wdeptać w to guano polskiej sceny politycznej.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Najgorzej, jak Maliniak zaczyna udawać inteligentnego i dobrze wykształconego. I "śmieszno", i "straszno". Takiego lizodupstwa to dawno nie widziałem. Wygra, bo jest stworzony na wzór i podobieństwo przeciętnego obywatela...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
nie przypominam sobie wyborów od 95, w których było by na kogo głosować....na wszystkich byłem.

 

Z takim podejściem żaden kandydat nigdy nie spełni Twoich oczekiwań. Nie ma czegoś takiego, że "nie ma na kogo głosować" - są wybory, są kandydaci, każdy coś ma dobrego i coś co się nam nie podoba. Nie ma nigdy kandydata idealnego, ale wybrać kogoś trzeba.

 

Trzeba też trochę czasu przed wyborami poświęcić na "risercz" i dowiedzieć się o kandydatach, programach itp. Wybory, to nie tylko krzyżyk postawiony na kartce - każdy powinien się przygotować idąc, jak na egzamin.

Edytowane przez Succubus
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Z takim podejściem żaden kandydat nigdy nie spełni Twoich oczekiwań. Nie ma czegoś takiego, że "nie ma na kogo głosować" - są wybory, są kandydaci, każdy coś ma dobrego i coś co się nam nie podoba. Nie ma nigdy kandydata idealnego, ale wybrać kogoś trzeba.

 

Trzeba też trochę czasu przed wyborami poświęcić na "risercz" i dowiedzieć się o kandydatach, programach itp. Wybory, to nie tylko krzyżyk postawiony na kartce - każdy powinien się przygotować idąc, jak na egzamin.

 

 

....na wszystkich byłem. 

 

 

 

Ciekawe za czym głosują zwolennicy PO jak w zasadzie nie wiedzą co zrobią, a jak coś obiecują to pewne że nie dotrzymają. Inteligencja nie ma co...

 

Czasem głosuje się, bo się wie czego ktoś nie zrobi, tak jest w tym przypadku. Nie będzie obezwładniał trzeciego "kontrolującego" filaru władzy, nie będzie rozdawał pieniędzy, nie będzie osłabiał naszej pozycji międzynarodowej, nie będzie niszczył gospodarki, nie będzie zaburzał polityki finansowej, nie będzie wyprowadzał Polski z EU, nie będzie obsadzał kompletnie niekompetentnych ludzi na wysokich stanowiskach urzędowych i w spółkach skarbu państwa, nie będzie powoływał niekompetentnych ministrów, nie będzie dawał miliardów na TVP, ojca rydzyka, fundację narodową, kościół........i wiele wiele innych

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przecież rozdawali wszystko tylko trzeba było mieć widocznie obywatelstwo inne niż Polskie, bo Polakom nic się nie należy...

 

Teraz co to oni by nie zrobili z wirusem. Powiedzieli by zapewne że trudno, kasy nie ma i nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Najgorzej, jak Maliniak zaczyna udawać inteligentnego i dobrze wykształconego. I "śmieszno", i "straszno". Takiego lizodupstwa to dawno nie widziałem. Wygra, bo jest stworzony na wzór i podobieństwo przeciętnego obywatela...

Ha, wykształcony. Już widzieliśmy jego wykształcenie jak trzeba było parę zdań po angielsku powiedzieć.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widzę, że Pan długopis ma swoich amatorów. Za Komorowskiego można się wstydzić, a za Dudę na stojąco podpisującego umowę o współpracy strategicznej z usa już nie? Tego można wyciągać więcej... jak leci za szefem pis żeby mu podać rękę, a ten go nie widzi, bo to to tylko prezydent kraju. Albo za korespondencję z ruchadłem leśnym. Ja, tak jak Jarrino, za obecnego prezydenta się wstydzę. Głównie z tego powodu, że to marionetka partii rządzącej. Jak go oglądam jak nadyma poliki ala Benito i aktorsko odgrywa oburzenie, mówiąc o sędziach z okresu PRL to mi się śmiać chce, bo później o północy mianuje do TK byłego prokuratora stanu wojennego. Gdzie tu logika? Pajacowanie do kwadratu. O jego ogromnym wpływie na rozwalenie niezależności sądownictwa nie wspomnę. Jarrino ma rację, Maliniak byłby tańszy i lepszy.

 

Dla mnie jedynym sensownym prezydentem ostatnich lat był Kwach. I najbardziej niezależnym, bo zawetował najwięcej ustaw rządowych. Miał wpadki ale kto ich nie ma.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ermorator, chyba sobie wydrukuję końcówkę Twojego posta, bo co chwilę słyszę od kogoś znajomego, że nie ma na kogo głosować.

"Czasem głosuje się, bo się wie czego ktoś nie zrobi, tak jest w tym przypadku " i oczywiście dalej będę czytał, żeby czegoś nie spie...ć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W każdym razie te wszystkie miny, które PAD stroi są... W najlepszym wypadku mocno niesmaczne. A jego postępowanie jako głowy państwa uwłacza mojej godności i obraża mnie jako Polaka. Nawet Kononowicz lepiej by się sprawdził w roli prezydenta.

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...