Skocz do zawartości

Sonda : Duda vs Błońska


  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Duda
      18
    • Błońska
      11


Recommended Posts

U mnie w pracy dyskusja była jakie to dobre czasy są, bo dają 500+ i jak dobrze się dzięki temu żyje (większość pracowników to kobiety, które mają dzieci). Akurat rozmawiały te bardzo pro PIS. Powiedziałem, że nie zgadzam się z tymi datkami na koszt podatnika i wysokimi podatkami gdyż analogicznie Gierek rozwalił gospodarkę PRL’u w dekadę i socjaliści w Grecji, chyba w 8 lat. One mi odparły, że to co będzie za 5 lat i czy będzie bankructwo pastwa ich nie interesuje. Będą się martwiły wtedy. Na razie jest 500+. I ro powiedziały osoby po studiach wyższych… czyli niby jakas tam „inteligencja”…

 

I to nie jest śmieszne...

Ty sobie jaja robisz? Za PO nie było 500plus i mimo tego gospodarka była w kiepskiej kondycji.

Na zachodzie rodzinny socjal to normalna sprawa. Do 2015roku byliśmy bardzo zacofani do zachodu.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nie da się z matołami tak rozmawiać bo powiedzą że to Polska, z uni to im tylko ochronka potrzebna a nie równe traktowanie skoro jesteśmy w uni.

Mówię jeszcze raz, wyznawców platformy to się z tego kraju wcześniej czy później powiezie.

A mam znajomych co pracują gdzieś tam i chociaż doczekali czasów że jakieś składki na emeryturę zaczynają iść, bo do tej pory to ...

Swoją drogą to czy za rządów PO spadł dług? Kasy na nic nie było i dług nie spadał? To kuźwa gdzie ta kasa? Złodzieje, bandyci i tyle w temacie. Mam nadzieję że rudy to na szubienice za swoje wyczyny trafi.

 

Wiecie dlaczego pracuje sam? Bo kuźwa musiałbym płacić komuś marne grosze żeby wyjść na swoje.

A dlaczego? Bo wokół banda sk... z PO ze swoimi firmami, gdzie za 1000 kazali ludziom być niewolnikami i jak bym w tamtych czasach chciał dać więcej to nie był bym konkurencyjny na rynku i jeszcze miał tych baranów na karku bo jak się mogłem wyłamać i dać więcej. To kuźwa wasze PO i ich zmowy i szmacenie narodu. Stulcie pyski bo mnie krew zalewa.

Edytowane przez AudiAWX
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Proponuje zamknąć dyskusję bo prowadzi ona znowu do kłótni i podziałów.

 

Prawda jest taka że -

Polacy czyli my dzielimy się na takich którzy chcą być samodzielni i niezależni i na tych drugich co lubią być pod butem niemieckim albo ruskim...

Chyba każdy wie kto jest kto i na kogo zagłosuje...

Wstyd tylko że ktokolwiek kto nazywa się Polakiem może oddać głos na PO które swoją politykę opierają na poddaństwie wobec niemiec i kolaboracji i donoszeniu do UE.

 

W nadchodzących wyborach miałem nie głosować na Dudę - Lecz przyszedł dzień hańby gdzie posłowie z PO zagłosowali przeciw Polsce (lista dostępna w necie - jest tam między innymi piłkarzyna Frankowski...)

Ten dzień przesądził jedno - zagłosuję zdecydowanie na A.Dudę - dziękuję zdrajcom z PO że już nie mam innego wyboru...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Polacy czyli my dzielimy się na takich którzy chcą być samodzielni i niezależni i na tych drugich co lubią być pod butem niemieckim albo ruskim...

 

 

To nie jest tak , nie można tego uogólniać . Przeciętny Polak wydaje mi się ma problem z tym na kogo głosować aby było "dobrze" 

Mamy jedną telewizję która mówi jedno , zaś w drugiej mówią co innego . Ja już po prostu tego nie oglądam , polityką się prawię nie interesuję bo nie wiem gdzie mogę zdobyć rzetelne informacje . Z jednej strony widzę że coś się dzieje obecnie na plus , ale na jeden plus przypadają dwa minusy . 500+ odkładam na gorsze czasy , ewentualnie dziecko dostanie na start , nie tykam tego . 

 

 

 

 

 

Powoli wytępi się te sępy. Jest coraz więcej myślącego narodu która nie słucha ani kościoła ani PO. Zrobi się porządek z obiema nacjami. Ale najpierw PO, bo wróg naszego wroga...

 

Gorzej będzie jak sprawa zajdzie za daleko i zabiorą Ci prawo głosu , lub przytłoczy Cię fanatyzm jednej partii 

 

To takie moje przemyślenia po piwku  Komes porter bałtycki , polecam  :)

 

 

AAA no i zamknąć temat !!!

Edytowane przez jakub1t
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O zabranie głosu to bym z czasem bardziej i tak PO posadził. Bo cały czas idą w kierunku tego że pospólstwo ma UJ do gadki.

 

PiS też ma ostro za uszami, ale wspiera tych co sobie nie radzą, i dobrze bo każdy ma prawo żyć.

 

Dla mnie znakiem zmian prawdziwych będzie ustanowienie mandatów karnych uzależnionych od dochodów. Tak powinno być w państwie prawa że każdy po równo odczuwa karę za przewinienia, a nie państwo dla bogatych. Co my w Rosji mieszkamy?

Link to post
Share on other sites

 

 

Bo cały czas idą w kierunku tego że pospólstwo ma UJ do gadki. PiS też ma ostro za uszami, ale wspiera tych co sobie nie radzą, i dobrze bo każdy ma prawo żyć.

 

Ja spotykam w pracy takich co sobie nie radzą na co dzień i owszem jednym się należy pomoc ale druga grupa to zwykłe lenie .

Moja Mama pracuje w PCPR , więc praktycznie tylko pomoc takim ludziom i to co mi opowiada kto tam potrafi przyjść to mi się na głowie włos jeży . 

 

Teraz piję "Bojan" też porter bałtycki , dosyć podobny smak .  Żony nie ma to szaleje  :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz znam takich co mimo że mają to oblegają Caritas i mają zastawione tym pół mieszkania. Ale to stare pokolenie co musi zajmować się zbieractwem, czy jak to nazwać.

 

Po prostu powinna być nad tym jakaś lepsza kontrola. Bo często biedny się wstydzi iść po pomoc, a cwaniak wszystko wykorzysta.

 

Co do 500+ to szczerze prywaciarzy boli, bo teraz niewolnik może czapką p... w stół i szukać innej pracy, bo na totalnym lodzie nie zostanie.

 

Odkąd piwo robią z granulatów to nie piłem go już z 10 lat.

 

 

Edytowane przez AudiAWX
Link to post
Share on other sites

 

 

Po prostu powinna być nad tym jakaś lepsza kontrola. Bo często biedny się wstydzi iść po pomoc, a cwaniak wszystko wykorzysta

Dokładnie 

 

Na piwie bardzo się nie znam , ale te z małych browarów to chyba metodą tradycyjną robią . Ogólnie to ja tylko piję wino wytrawne i piwo tak czy inaczej dosyć mało .  Moje ulubione to grodziska white ipa . Portera to raz na kilka miesięcy 

Link to post
Share on other sites

Powoli wytępi się te sępy. Jest coraz więcej myślącego narodu która nie słucha ani kościoła ani PO. Zrobi się porządek z obiema nacjami. Ale najpierw PO, bo wróg naszego wroga...

DOtychczas czytając twoje wypowiedzi miałem cię z inteligentnego człowieka. Niestety widocznie bardzo się myliłem...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie umiem oceniać kogoś na odległość. Znam sporo ludzi o odmiennych poglądach i uważam za rozsądnych i inteligentnych. Ale mają w głowie tylko swoje dobro, inni się nie liczą.

Szczerze to nigdy mi nie zależało żeby ktoś mnie lubił, bo jeszcze mnie zje.

A jeżeli o kościół Ci chodzi to nie wiem ile masz w nim rodziny, i co wiesz. To też od lat banda cwaniaków i mają w poważaniu dobro ludu.

Ktoś mi ostatnio powiedział że nie ważne co myślisz o kościele, musisz z nimi trzymać, bez nich przegrasz.

 

Najgorsze w takich tematach jest że i tak nie możemy powiedzieć co naprawdę myślimy w technologi kawa na ławę, bo ktoś tak prawo wymyślił że by były z tego tylko problemy.

 

Edytowane przez AudiAWX
Link to post
Share on other sites

Jak widać prosty ze mnie prostak, więc nie chce mi się polskiego na unijny tłumaczyć.

 

W zasadzie to swoje wiemy, tylko każdy ma swój świat i swój sposób na osiągnięcie celu. Jeden uczciwie, drugi po trupach. I to się nigdy nie zmieni, można tylko próbować nad tym zapanować. Ale będzie krzyk że państwo policyjne. Ehhh.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Audi, mam nadzieję, że cię nie uraziłem,bo nie to było moim celem. Możemy się różnić w poglądach i w ocenie sytuacji, ale wrogami nie musimy być. Są miliony tematów, które możemy poruszać bez emocji. To, że jestem starszy, zupełnie nie świadczy, że mądrzejszy. Może czas i przeżycia spowodowały, że myślę i oceniam trochę inaczej? Gwarantuje ci, że byśmy się dogadali i w wielu sprawach zgodzili... :)

edit. Urodziłem się i wychowałem w państwie policyjnym (milicyjnym), więc wiem co to znaczy...

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chciałbym dożyć czasów że w Polsce będzie równe prawo dla ludzi, rząd dla ludzi a ludzie przestaną myśleć tylko o sobie.

 

Spoko, mnie się nie da obrazić.

 

Nie lubię tylko fanatyków co twardo stoją za PO, PiS czy kościołem. Bo nigdzie nie ma ideałów, a jeśli są to sami sobie, ale i tak nic nie osiągną tylko dostosują się do ogółu lub zginą zaszczuci.

Znacie normalnych ludzi którzy pchają się do polityki? ...

To tak jak z pójściem do seminarium, pchają się dla władzy i mamony.

Tych co powinni być tu czy tam jest niewielki odsetek.

Sobie z tą wiarą kościelną sporo wypiłem i nagawedziłem, a w polityce jest sporo ludzi z którymi się uczyłem i załamać się można że otumanili ludzi by na nich głosowali, bo często były to tumany klasowe ale wygadani. Ostatecznie i tak mają ich wszystkich czy to wiernych czy wyborcow głęboko.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bo jest, premierem, prezydentem, marszałkiem dumy i szefem policji. To tak jak u nas, jak powiesz, że kaczyński jest prezesem trybunału konstytucyjnego to też masz rację.

 

Putin nigdy nie był premierem Rosji. Ty możesz tego nie wiedzieć, ale kandydat na prezydenta Polski takie rzeczy powinien mieć w jednym palcu. Dla mnie ważne aby umiał angielski,obciachowe jeździć z tłumaczem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...