Skocz do zawartości

Sonda : Duda vs Błońska

29 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na kogo zagłosujesz?

• Duda
      18
    • Błońska
      11

Recommended Posts

To nie polityczny portal ale jak już zadałeś pytanie to zdecydowanie lepszym kandydatem jest Duda bo ten to przynajmniej umie się zachować w każdej sytuacji a pani Błońska to taka miernota że wszystkie swoje przemówienia czyta z promptera i to też z błędami...

Jaki jest więc sens zagłosować na prompter ???

Czy to się wam podoba czy nie ,  to i tak wybory wygra Duda - Po prostu on nie ma z kim przegrać.

Nieudolna i śmieszna opozycja (PO) wystawiła Kidawe-Błońską...To przecież mega kabaret a nie kandydat na prezydenta.

PSL wystawia Kosiniaka - No tego to już nawet komentować nie śmiem - Nic nie znaczący człowiek zapatrzony w swoje buty...

Konfederacja wystawia kapcia co tańczył za pieniądze w tvn...

Lewica to nawet dziś nie wie kogo wystawić - Jak nie Śmieszek to Biedroń czyli znowu zerowy kontrkandydat dla Dudy...

No i na koniec Hołownia - miernota wypromowana przez tvn - zobaczcie jak go zmasakrował Wojtek Cejrowski (video dostępne w necie) - przy tym kandydacie można zadać sobie pytanie - Jakie haki mają na niego że zmusili go do kandydowania ?

Edytowane przez pawluto
  • Popieram 2

A ja się wstydzę obecnego prezydenta. Po prostu obciach. Zaznaczę głośno i wyraźnie, że to jest MOJE zdanie. Dlaczego? Bo dokonałem wstępnej analizy jego kilkudziesięciu wypowiedzi i zachowań. Po prostu Maliniak by był lepszy....

• Popieram 4

Jarrino - skoro się wstydzisz dzisiejszego prezydenta , to powiedz nam czy wstydziłeś się za poprzednika który skakał po fotelach a na ulicę wychodził z suflerką...Dodatkowo każde przemówienie czytał z kartki...

Wstydziłeś się wtedy czy nie ???

Czekamy na odpowiedz...

Ja wstydziłem się każdego dnia którego prezydentem był Bronisław Komorowski - dla mnie najgorszy prezydent i hańba niesamowita...

• Popieram 5

Pawluto, nie dogadamy się, a to ze względu na bardzo różne spojrzenie na politykę i obecne ugrupowania....I jak Jakub, chyba warto zamknąć ten temat, bo zbyt emocjonalnie do tego podchodzimy.

Edytowane przez jarrino

A jesteś rolnikiem? Ja np zobaczyłem różnicę poziomu życia u mnie w dalszej rolniczej rodzinie kiedy weszliśmy do unii. (oczywiście na duży plus)

Osobiście nie jestem rolnikiem, ale znam kilku. Kruz to był horror dla nich w latach PO.

A ,że PO posłusznie słuchu zachodu to się oberwało jak zakazali sprzedaży jabłek do Rosji.

Wieś (taki przeciętny elektorat tej grupy) głosuje na PIS bo…

1. nie jest wykształcona za bardzo,

2. jest dogmatyczna,

3. jest religijna (przynajmniej na pokaz),

4. pleban powie, że PIS jest dobry (patrz pkt. 2 i 3),

5. jest ksenofobiczna, zamknięta,

6. jest mniej zamożna niż Ci z „Warszafki” i innych metropolii a wiadomo… biednym się należy,

7. jest konserwatywna/tradycjonalistyczna.

Bardzo dobrze wpisują się w przeciętnego wyborcę PIS’u. Mieszkam w takim „Pisowisku” i oni słuchają takiego Kaczyńskiego czy innego partyjnego działacza w TVP czy TV Trwam jak autorytetu, z którym się nie dyskutuje tylko przyjmuje przekaz na wiarę. Bo to prawda (dlatego też tu więcej ma do powiedzenia Kościół, bo to dogmatyczna społeczność). Nie mówię, że wszyscy się w to wpisują.

Na wsi nie jest lepiej ani gorzej niż za rządów PO. Jedni są warci drugim czyli mało… No chyba, że ktoś dostaje dofinansowanie 500+ i mógł się zwolnić roboty (a są tacy, o zgrozo… batem darmozjadów lać.).

Więc wybór między kandydatem PIS’u i kandydatem antyPIS’u jest, jak ktoś powiedział, między HIV a nowym wirusem z Chin :)

Tak więc brakuje w nakiecie opcji... "Na żadnego z nich..."

Edytowane przez anarchist
  • Popieram 4

Mnie przeraża, że duża część społeczeństwa widzi tylko dziś i tu :( - a jutro, a nasze dzieci i wnuki w jakim kraju przyjdzie im żyć, będzie im lepiej?

Nie wiem jak będzie za 20 - 30 lat, ale jedno samo nasuwa się na myśl - lepiej raczej nie będzie, będzie problem ze wszystkim: pracą, żywnością, nawet z wodą - może teraz dla niektórych to śmieszne, ale ...

... obecne podejście zarówno władz, jak i samych ludzi raczej nie napawa optymizmem.

• Popieram 2

U mnie w pracy dyskusja była jakie to dobre czasy są, bo dają 500+ i jak dobrze się dzięki temu żyje (większość pracowników to kobiety, które mają dzieci). Akurat rozmawiały te bardzo pro PIS. Powiedziałem, że nie zgadzam się z tymi datkami na koszt podatnika i wysokimi podatkami gdyż analogicznie Gierek rozwalił gospodarkę PRL’u w dekadę i socjaliści w Grecji, chyba w 8 lat. One mi odparły, że to co będzie za 5 lat i czy będzie bankructwo pastwa ich nie interesuje. Będą się martwiły wtedy. Na razie jest 500+. I ro powiedziały osoby po studiach wyższych… czyli niby jakas tam „inteligencja”…

I to nie jest śmieszne...

Edytowane przez anarchist
  • Popieram 1

Polityka prowadzona przez obecny rząd napawa mnie przerażeniem. Rzeczywiście, Błońska nie prezentuje się najlepiej, ale równocześnie musimy pamiętać, że obecnie podejmowane decyzje i wybory mogą ukształtować naszą rzeczywistość na wiele długich lat. Może dekad. Nie chcę, aby moje dzieci musiały żyć w kraju określanym nową Białorusią... Nigdy, nawet w najbardziej szalonych przypuszczeniach, nie spodziewałem się, że będę świadkiem budowania reiżmu w kraju, który na świecie był znany z przyczynienia się do upadku socjalizmu, z Solidarności, wytrwałej walki o wolność... BYŁ.

• Popieram 2

No wszyscy patrzą tu i teraz...

Lepiej żeby PO wszystko ukradło i bezdomnych narobiło.

Przeważnie wyborcy PO to złodzieje, wyzyskiwacze, oszuści i inni patole.

Takie mamy realia, dlatego głośno nic za PO powiedzieć nie potrafią tylko jadą przeciw Pisiakom.

A wolność to była tylko dla wiernych psów PO.

Edytowane przez AudiAWX
  • Popieram 2