Skocz do zawartości

Zarobek w Internecie


Recommended Posts

Temat raczej zalatuje trolem bo nie wiem co ma chomik do zarobku w internecie. Mniejsza z tym.

 

 

Internet daje tylko nadzieje na kokosy...

Dziś wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu i dla mnie jest absurdalne stwierdzenie, że internet daje tylko nadzieje na kokosy. Nie internet jest problemem a ludzki brak zaparcia, brak chęci do działania, brak podjęcia ryzyka itd. 

Żyjemy w czasach handlu. Wyprodukować tanio, sprzedać drogo. Kupić tanio, sprzedać drogo/ z zyskiem. Sam swego czasu sprowadzałem rzeczy z Chin, skupowałem palety które były zwracane do Amazona, Walmarta itd. Znajomy wkręcił mnie w to i sprzedawaliśmy rzeczy na ebayu, amazonie fba. 

Trzeba od czegoś zacząć. Nie mówię żeby kupować setki rzeczy jak my ale zacząć od kilku, nawet jednej. Szukacie rzeczy które po sprowadzeniu i podatkach nadal przyniosą wam zysk po sprzedaży. Nic samo się nie zrobi, trzeba nad tym usiąść i zrobić przegląd na np alibabie i allegro. 

2NGuxfu.jpg

 

Tutaj przykład z lampami do basenu. Polecam posłuchać. 

Link to post
Share on other sites

Ktoś kto potrafi zarabiać pieniądze nie wrzuca filmików typu „jak zarabiać pieniądze”... a już tym bardziej na takim poziomie merytorycznym jak powyższy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może zacznijmy od tego że jest masa kanałów z różnoraką tematyką i z jakiegoś powodu ktoś coś subskrybuje. 

Dla wielu ludzi którzy mają już biznes i wiedzą jak zarabiać pieniądze, youtube jest kolejnym biznesem.  Dodają krzykliwe tytuły/clickbaity pod algorytm, pozycjonowanie w wyszukiwarce. Odsyłam do kanałów Kuba Midel lub Expert w Bentleyu. Dużo merytorycznych filmów.  Ktoś kto ma > 100k subskrybentów ma kolejne możliwości na zarobek poprzez dodawanie reklam, lokowanie produktów, współprace czy sprzedawanie swoich usług docierając do większej ilości osób przez tego typu filmy, tytuły oraz żebranie o suby, lajki czy komentarze. 

Dla Ciebie poziom merytoryczny tego filmu jest słaby. Trudno. Film miał jedynie na celu zobrazowanie tego o czym ja pisałem, nic więcej. Szukasz produktu, obliczasz koszty i podejmujesz decyzje. Nawet nie trzeba nic oglądać ale  z drugiej strony dobrze jest mieć świadomość kosztów zaczynając od zakupu/wysyłki, później cło i kończąc na opłatach allegro. Sam kiedyś sprowadziłem sobie procesory i cieszyłem się że zarobię 200zł na jednej sztuce. Do czasu aż paczka została zatrzymana przez urząd celny i cały zarobek poszedł na opłacenie tego złodziejskiego podatku.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niezły magazyn chociaż nie wiem czy osobiście by mi się chciało w to bawić. Jak również trzeba mieć jednak na to miejsce.

A jak Ty sobie wyobrażasz prowadzenie działalności? Wynajęcie takiego pomieszczenia jak na zdjęciu to koszt kilka set zł/miesiąc, więc żadne pieniądze jeśli biznes się kręci, a jeszcze przecież wrzucasz to w koszty.

W internecie to sobie możesz obejrzeć gołą babę a nie zarobić kasę !

Tylko uczciwa praca daje kokosy...małe ale daje...

Internet daje tylko nadzieje na kokosy...

 

https://wiadomosci.wp.pl/najbogatszy-youtuber-swiata-bedziesz-zaskoczony-kto-nim-jest-6324299362444929a

 

 

HAHAHAHAHA :D 22 MILIONY DOLARÓW ROCZNIE w wieku 8 lat to jest wg. Ciebie mało?

 

W internecie można w mgnieniu oka dorobić się milionów, tylko trzeba mieć trochę wiedzy oraz szczęścia. Kanał tego gówniarza założyli jego rodzice, ale pewnie nawet oni nie spodziewali się takiego dochodu.

 

Do autora tego tematu, wejdź sobie na stronę https://zarabiam.com/ (nie jest to żadna reklama) masz tam wszystko co Ci jest potrzebne, tylko od razu mówię ZARABIANIE W SIECI NIE JEST ŁATWE ANI PRZYJEMNE, to są setki godzin przed komputerem, oraz nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Na tej stronie masz dzienniki ludzi którzy zarabiają w ten sposób, poczytaj.

Link to post
Share on other sites

Ja bym ci radził kolego zdobyć jakiś rozsądny na dzisiaj zawód (np.informatyk), a potem możesz zaszaleć w necie i coś spróbować. Bo na razie to co tu ludzie piszą, to sobie możesz w internecie poczytać. Myślisz, że ci tutaj ktoś da rozwiązanie, którego szuka tysiące osób?

Link to post
Share on other sites

Niezły magazyn chociaż nie wiem czy osobiście by mi się chciało w to bawić. Jak również trzeba mieć jednak na to miejsce.

Magazyn przychodzi z czasem naturalnie jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem. Nie zaczynasz od setek rzeczy stawiając pierwsze kroki i przecierając szlaki. 

 

 

Co do tego dzieciaka na yotutubie to tak jak pisałem - youtube było kiedyś stroną do oglądania filmików, teraz każdy praktycznie nagrywa pod algorytm i zmaksymalizowanie przychodów z tej platformy. Rzadkość żeby ktoś nie monetyzował filmów i nie prosił o komentarze, suby i lajki. Do tego na siłę kręcą powyżej 10 minut i niektórzy wrzucają filmy codziennie. Wysyp vlogerów, pranksterów i wszystkiego innego co ludzie oglądają. Nawet recenzje zabawek. Kwoty kosmiczne na kanałach gdzie nie spodziewałbym się że można generować takie zyski. 

Link to post
Share on other sites

Chyba nikt nie bral na powaznie od paczatku tego co pisal autor. Po jego aktywnosci w tym temacie mozna smialo wywnioskowac ze celem byl trolling.

Radze mu dojrzec przez kilka lat i wrocic ponownie z pytaniem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...