Skocz do zawartości

GPU ok. 1500 zł do zestawu


Recommended Posts

Jestes jakims fanboyem zielonych czy co ? Kupilem RX 5700 niedawno i nie mam z nia zadnych problemow. Jesli jakies byly problemy ze sterownikami to je pewnie naprawili w miedzy czasie. NV ma dalej sterowniki ktore wygladaja identycznie jak 10 lat temu, jak je zapamietalem :D Grajac na GTX 1070 wywalalo mnie non-stop z SOTR przez blad sterownika (w koncu oddalem karte).

Link to post
Share on other sites

Jestes jakims fanboyem zielonych czy co ? Kupilem RX 5700 niedawno i nie mam z nia zadnych problemow. Jesli jakies byly problemy ze sterownikami to je pewnie naprawili w miedzy czasie. NV ma dalej sterowniki ktore wygladaja identycznie jak 10 lat temu, jak je zapamietalem :D Grajac na GTX 1070 wywalalo mnie non-stop z SOTR przez blad sterownika (w koncu oddalem karte).

Podaj braciom i siostrom rozwiązanie problemu,skoro tobie idzie dobrze a innym nie,mimo iż ludzie kombinują a po formacie problem nadal występuje.

Zaraz się okaże,że RX-y są ok

-to ludzie mają problem z resztą podzespołów. :D

Nvidia nie jest święta jak Intel ale to zawsze mniejsze zło od AMD-ten zawsze był za plecami konkurencji i co z tego,że teraz pokazał pazurka wydajności jak nie idzie to w parze z bez awaryjnością. :P

Link to post
Share on other sites

No to nieźle mi namieszaliście w głowie :P A warto wziąć używanego GTX 1080 w cenie ok. 1200 zł z roczną gwarancją producenta? Które modele są dobre, a których unikać? Znalazłem na allegro firmę(?), która ma wystawione kilka GTX 1080 (https://allegro.pl/uzytkownik/NetkompBydgoszcz/podzespoly-komputerowe-karty-graficzne-260019?bmatch=baseline-cl-dict43-ele-1-2-1127) - myślicie, że coś z tego się nada?

Link to post
Share on other sites

No to nieźle mi namieszaliście w głowie :P A warto wziąć używanego GTX 1080 w cenie ok. 1200 zł z roczną gwarancją producenta? Które modele są dobre, a których unikać? Znalazłem na allegro firmę(?), która ma wystawione kilka GTX 1080 (https://allegro.pl/uzytkownik/NetkompBydgoszcz/podzespoly-komputerowe-karty-graficzne-260019?bmatch=baseline-cl-dict43-ele-1-2-1127) - myślicie, że coś z tego się nada?

Najlepsze modele 1080 to Asus Strix, EVGA FTW/FTW2/SC2, Aorus i Palit GameRock.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie temat założyłem dla brata. Chciał kupić używkę za ok 1200 zł. W każdym razie pojawił się problem, bo PSU ma inne, niż mi wcześniej podał (mówił o Seasonic, a ma Corsair RMx 550W 80 Plus Gold). Kupił Palit GTX 1080 Game Rock premium, która potrzebuje 8 + 6 pin, a w zasilaczu ma tylko 1x8 pin. Da radę coś z tym zrobić, czy trzeba będzie wymienić zasilacz/grafikę?

Link to post
Share on other sites

Uhm, no właśnie widzę wszędzie w opisach, że 2x 6+2 PCIe, ale nie ogarniam, jak to na zasilaczu jest (podpisane jest 6+2 PCIe & 4+4 CPU). Może ktoś mi zaznaczyć na obrazku, gdzie w takim razie wpiąć drugi kabel?

779365_2_f.png

 

Edit: Nie mam teraz dostępu do tego zasilacza, ale sobie obejrzałem unboxing na yt i w zestawie jest kabel, który z jednej strony rozchodzi się na 2 wtyczyki 6+2 pin. Czyli taki kabel podłączam do jednego wejścia 6+2 w PSU i działa tak, jak 2 osobne kable?

Edytowane przez .Azriel.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...