Skocz do zawartości

Nowy komputer PC do 4000 zł


Recommended Posts

Witam.

  Nadeszła chwila wymiany sprzętu stary laptop zaczyna się psuć - w najbliższym czasie (tj.do 2 miesięcy) zamierzam zakupić nowy komputer stacjonarny (PC z systemem + monitor). Komputer ma być przeznaczony do użytku domowego (multimedia, filmy, gry typu FIFA, czasami praca w środowisku CAD). Zależy mi głównie na niezawodnym solidnym sprzęcie z gwarancją. Ważne, aby komputer był cichy -mam malutkie dzieci. I jeszcze jedna ważna kwestia - nie zamierzam podkręcać podzespołów.  Z racji tego, że w moim mieście nie ma porządnych sklepów komputerowych z podzespołami w dobrej cenie, zastanawiam się nad zakupem gotowca np. Lenovo, Dell, MSI, gdyż przerażają mnie kwoty w sklepach internetowych za usługę złożenia komputera.

 

Czy możecie polecić mi jakiś model ze sklepu np.Komputronik w cenie 3500-4000 zł za cały zestaw gotowy do użytku tzn. z zainstalowanym systemem?

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc :)

  • Zastosowanie komputera: multimedia, gry, filmy, muzyka, czasami środowisko CAD
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: do 4000 zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? do 2 miesięcy
  • Których części potrzebujesz?: komputer z systemem + monitor (24'' ?)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie
  • jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? nie mam monitora
  • Specjalne wymagania: PC ma być cichy i musi pracować stabilnie
  • czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? nie
  • Własna propozycja zestawu: nie znam się
  • Inne: poproszę o propozycję jakiegoś gotowca tj. zestawu np. z f. Komputronik
Edytowane przez Pawel01
Link to post
Share on other sites

https://proline.pl/koszyk/84dd9f63

 

Złożenie masz za 1 zł kod PROSET więc za zestaw wyjdzie 3500 zł.

Dla poprawy kultury pracy warto dodać chociażby https://proline.pl/chlodzenie-procesora-silentiumpc-fortis-3-he1425-v2-p940930

 

Za 500 zł do tego monitor 75 Hz LG 24MP59G-P

Dziękuję serdecznie za pomoc, mam jeszcze pytanie czy w ramach tej usługi wgrywają system?  Chciałbym otrzymać komputer gotowy do pracy. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Instalacja systemu to chyba osobna pozycja. Ale napisz do nich to zapewne i tak wgrają. 

mam jeszcze jedną prośbę: czy mógłbyś przedstawić wariant z mniejszym dyskiem SSD pod sam system, a drugi dysk 1 TB - do przechowywania danych i innych programów gier itd., dodałbym jeszcze jakiś napęd optyczny, bo dzieciaki przynoszą ze szkoły płytki z lekcji informatyki. Z góry serdecznie dziękuję :)

Edytowane przez Pawel01
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...