Skocz do zawartości

Kompatybilność pamięci w laptopie Lenovo ThinkPad E590.


Recommended Posts

Witam,

 

Piszę do Was w następującej sprawie. Mianowicie zakupiłem laptopa Lenovo ThinkPad E590 w którym zainstalowana jest kość pamięci Samsung 8GB DDR4 2666 M471A1K43DB1-CTD. Chcę obecnie dokupić jeszcze jedną taką samą kość jednak nie mogę znaleźć dokładnie takiej samej z oznaczeniem modelu M471A1K43DB1-CTD. Wszyscy sprzedawcy mają w ofercie kości z oznaczeniem modelu M471A1K43CB1-CTD. Proszę podpowiedzcie czy to ma jakieś znaczenie i czy ta róźnica wpłynie na kompatybilność? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie nie ma i nie powinno mieć wpływu, ale osobiście kupiłbym od sprzedawcy u którego masz możliwość zwrotu 14dni. Jak rozszerzając ram w lenovo kupiłem kość w osiedlowym sklepie/serwisie i od razu umawiałem się że jak nie bedzie kompatybilne to mi wymienią na inną - kupowałem oczywiście używki i mieli tego cały kartonik.


https://www.samsung.com/semiconductor/global.semi/file/resource/2018/06/DDR4_Product_guide_May.18.pdf

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie nie ma i nie powinno mieć wpływu, ale osobiście kupiłbym od sprzedawcy u którego masz możliwość zwrotu 14dni. Jak rozszerzając ram w lenovo kupiłem kość w osiedlowym sklepie/serwisie i od razu umawiałem się że jak nie bedzie kompatybilne to mi wymienią na inną - kupowałem oczywiście używki i mieli tego cały kartonik.

https://www.samsung.com/semiconductor/global.semi/file/resource/2018/06/DDR4_Product_guide_May.18.pdf

Dzięki za odpowiedź. W między czasie od zadania tego pytania znalazłem na stronach Lenovo informację, że tą pamięć M471A1K43CB1-CTD z powodzeniem można stosować. W ogóle Lenovo ma świetnie rozwiązane informowanie jakie części mogą być stosowane jako zamienniki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...