Skocz do zawartości

Sklep sprzedaje coś czego nie ma (x-kom)


Recommended Posts

Cześć,

 

znalazłem kartę, która odpowiada mi możliwościami i ceną:

https://www.x-kom.pl/p/365398-karta-graficzna-amd-asus-radeon-rx-580-dual-oc-4gb-gddr5.html

Zamówiłem ją 29 grudnia. 31 grudnia tak mi odpisali:

 

w nawiązaniu do nieudanej próby kontaktu informuję, iż w zamówieniu jest karta graficzna z bardzo utrudnioną dostępnością. Problem jest globalny, dlatego też, jak tylko zamówienie się skompletuje zostanie spakowane. Obecnie nie posiadamy dat dostępności oraz dostaw na nasz magazyn.

alternatywnie możemy polecić modele z poniższego odnośnika:

https://www.x-kom.pl/szukaj?q=515106%2B361517

PowerColor możemy zaproponować w cenie obniżonej do kwoty 799,00 zł.

 

Proszę o informację w sprawie dalszej realizacji.

 

W razie potrzeby służymy pomocą.

 

 

Próby kontaktu nie było - telefon mam sprawny.

 

Odpisałem, że jak nie mają to niech nie wystawiają w sklepie internetowym co oczywiście olali.

 

Karta Asus'a kosztuje 200 zł taniej niż w innym najtańszym sklepie więc tu już mi śmierdzi. Może plan jest taki, że wystawmy jakikolwiek produkt w super cenie mimo, że go nie mamy i albo wciśniemy inną kartę za 40 zł taniej (nadal będzie droższa niż w innym sklepie) albo przynajmniej zbierzemy dane osobowe klientów (ponoć takie dane są coraz więcej warte). Jak by usunęli ofertę ze swojej strony to nie miał bym nic do zarzucenia ale póki co mi to śmierdzi. Co o tym uważacie?

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...