Skocz do zawartości

Recommended Posts

Źródło dźwięku: Galaxy S8 + Podcast Addict/Spotify

Odbiornik: urządzenia z mini jackiem, głównie słuchawki dokanałowe wysokiej jakości.(chociaż na forum audiofilskim pewnie na takie nie uchodzą)

Nie chcę dużo na to wydać. Na chinolu są urządzenia za 15zł, ale zależy mi na jakości dźwięku. Mogę dać 100zł max. Znajdzie się coś co trzyma te 8h i daje dobry dźwięk, czy za mały budżet? Nie musi być fantastyczny, bo i tak będę w ruchu przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Źródło dźwięku: Galaxy S8 + Podcast Addict/Spotify

Odbiornik: urządzenia z mini jackiem, głównie słuchawki dokanałowe wysokiej jakości.(chociaż na forum audiofilskim pewnie na takie nie uchodzą)

Nie chcę dużo na to wydać. Na chinolu są urządzenia za 15zł, ale zależy mi na jakości dźwięku. Mogę dać 100zł max. Znajdzie się coś co trzyma te 8h i daje dobry dźwięk, czy za mały budżet? Nie musi być fantastyczny, bo i tak będę w ruchu przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Xduoo ma rakie cudo nie pamietam dokladnoe modelu ostatnio na olx urzywane widzialem za 60zl. Ponoć gra przyzwoicie jak na cene
  • 5 tygodni później...

No więc długo minęło zanim mogłem potestować to cacko, bo oszust wysłał z Chin, a miał wysłać z PL.

Jakość dźwięku ani nie zaskoczyła mnie pozytywnie, ani negatywnie. Jest wyraźnie gorsza niż z gniazdka Samsunga S8, ale przy aktywności fizycznej, podcaście, albo imprezce nie ma to większego znaczenia. Nie jest źle, nie ma żadnych szumów, muzyka brzmi dobrze.

Sterowanie głośnością już widzę, że jest marne, bo jak się nie uważa to ustawi miliard decybeli. Głośność minimalna też jest spora. Czas działania na baterii nie jest zły, ale mógłby być dłuższy. 

Podsumowując jak ktoś rozważa taki odbiornik na bieganie czy rower to w granicach 120zł znajdzie sensowne słuchawki true wireless, które się sprawdzą lepiej.