Skocz do zawartości

Mysz do 100zł bezprzewodowa


Recommended Posts

Budżet: max 100zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: 12letni bezprzewodowy logitech

§  Jaką masz obecnie podkładkę: kupie z nowa myszka

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: od 1000dpi do 1600

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: nie gram w gry fps

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): ets 2, satisfactory.

§  Ile przycisków używasz w myszce: 3

§  Chwyt:  palm grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2 

§  Wielkość dłoni  cała dłoń:17,5cm cala dłoń, 

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: przestała działać

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): bezprzewodowa, w miarę duża wygodna do grania, będzie to myszka dla dziewczyny, im prostsza tym lepsza 


Moje propozycje:

zircon 330
microsoft mobile mouse 3600

ASUS WT425



 

Link to post
Share on other sites

Życzenie myszy bezprzewodowej, bardzo krzyżuje wybór.

Przedstawione propozycje, oparte są o układy o iście biurowej charakterystyce, mimo iż mogą spełnić poruczenie, nie jestem w stanie zagwarantować ich sprawności.

Trywialna mysz z przewodem, jest jakąkolwiek możliwością do rozważenia?

Link to post
Share on other sites

Wiem dobrze ale musi być bezprzewodowa ( kabel tu nie wytrzyma próby czasu od przewożenia i ciągłego zwijania już laptop lekko nie ma. wszystkie moje przewodowe już nie wytrzymały a bezprzewodówka wsumie moja pierwsza przestała działać po 12latach ), więc nie musi to być gamingowa mysz, tylko taka co się nie zawiesza/wyłącza się i można na niej położyć cała dłoń(wygodna)

Link to post
Share on other sites

Poważniej przemyślałbym zakup G305 w formie "outletowej" tudzież z drugiej dłoni.

Prymarnymi walorami są; ponadprzeciętna jakość wykonania, czas działania na baterii i absolutnie spełniający powierzone wymagania sensor.

Deskrypcja myszy: https://bit.ly/387CJ7N

Ergonomia modeli G102/G203/G305, jest dla wielu osób niezadowalająca, jest to główny mój zarzut pod adresem tychże myszy, drugorzędnym jest odlew przycisków bocznych, który jest zbyt szeroki, by zapewnić przyjemny "feedback" - dalece ociężały klik.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...