Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Zastanawiałem się nad Samsungiem z serii "D" (UE46D6500 UE46D7000 lub UE 46D8000) i LG (47LW570S lub 47LW4500) plazmy nie chcę (słyszałem że po ok. 2 miesiącach robią się bledsze kolory). Tv ma być podłączony od czasu do czasu do kompa żeby obejrzeć jakieś filmy i pograć w gry, ale na co dzień będę oglądał naziemną tv cyfrową. Jeżeli macie inne propozycje to piszcie. mój budżet to 4500zł ale będzie większy. Spokojnie można wybierać TV MAX do 6000zł

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ciekawa sprawa z tymi blednącymi kolorami, to ja już powinienem oglądać w odcieniach szarości obraz,

skoro ok.6 miesięcy korzystam z plazmy :D

Znalazłem tutaj jakąś wzmiankę o tym, ale też mam Panasonica i nic takiego nie zaobserwowałem.

Edytowane przez wormadam
Link to post
Share on other sites

Witam!

Z tym blaknięciem obrazu to pierwszy raz słyszę...

Ja osobiście bym wybrał któryś z modeli Samsung'a (wszystko zależy od budżetu jakim będziesz w danej chwili dysponował) LG raczej bym sobie podarował bo lubią, że tak powiem psocić.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

słyszałem że po ok. 2 miesiącach robią się bledsze kolory

 

Gaduła, to zanikanie czerni dotyczcy tylko jednej serii plazm Panasonika, a nie w ogóle wszystkich telewizorów w technologii plamzowej. Więc wszystkie LG czy Samsungi mozesz spokonie kupować. Tak samo jak i plazmy Panasonika z tego roku .

 

Więcej szczegółów o tym zanikaniu czerni znajdziesz tutaj:

 

Zanikająca czerń w plazmach - Panasonic wreszcie rozwiązał problem?

Link to post
Share on other sites

Może po prostu kolega myśli o oglądaniu w nasłonecznionym pokoju, bo nie ma co ukrywać plazma się z tym nie radzi, kolory będą bledsze niż na LCD, i dużo osób pod tym względem dyskwalifikuje plazme na samym początku.

 

To nie wina samej plazmy tylko szyby przedniej, którą ma każda plazma.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...