Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Szukam kamery zewnętrznej obrotowej do 1500zł.

Jakie firmy godne zaufania z dobrą aplikacją mobilną polecacie?

Obserwowała ona by moje podwórko, wejście na posesję ogólnie okolice.

Patrzałem na kamery foscam, orllo i fegom.

Czy takie kamery mogą działać z extenderami wi-fi?

Myślałem także o zakupie 2 albo 3 takich kamer. Co o tym sądzicie?

https://allegro.pl/oferta/kamera-zewnetrzna-ip-wifi-3-mpx-2048-1536-30m-ir-7348551766

Link to post
Share on other sites

Najlepiej podpiąć po kablu, chyba, że chcesz zgrywać na kartę SD i od czasu do czasu oglądać. W robocie mamy jedną za 200 PLN która działa po WiFi bez problemu a druga dwukrotnie  droższa od czasu do czasu lubi się zawiesić.

Zamiast jednej obrotowej może lepiej 4 + rejestrator np to https://allegro.pl/oferta/rejestrator-cctv-4-kanal-4-kam-hdd-zestaw-wifi-2-8008613632. Obrotowa zawsze patrzy się w jedną stronę. Cenowo wyjdzie to samo.

Link to post
Share on other sites

Jako że mieszkam na wsi:) mam radiówkę 20 mega i na wzmacniaczu  Tp-lnka  pokazuje mi od 7 do 18 mega także nie wiem czy tak do końca o połowę. Z zasileniem nie będzie problemu. Gorzej właśnie z dostępem do routera...jest dosyć daleko w pokoju na poddaszu. Zawsze chciałem coś z zoomem optycznym.

A z tym zgrywaniem z karty sd to chyba nie we wszystkich kamerach...niektóre mają opcję podglądu bezpośrednio z karty.

Link to post
Share on other sites

Zamiast się męczyć z zasilaniem kamer i schodzić kablami do routera umieść gdzieś na poddaszu switch Poe i zasil kamery przez kabel ethernetowy. Potem poprowadzisz do routera tylko jeden kabel. Jak masz ciągać wszędzie kable z prądem, to może równie dobrze można położyć skrętkę?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sama zasada działania repeatera oznacza że musi obciąć pasmo jeśli działa na jednym radiu. No chyba, że ma dwa i na jednym odbiera a na drugim nadaje.

 

Motozoom ma sens jak ktoś to ciągle ogląda i może sobie powiększać fragmenty obrazu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...