Skocz do zawartości

Dell ALIENWARE 17 R4 GTX 1080 i7 QHD 120Hz G-sync 32GB DDR4 256GB NVMe + 1TB Gwarancja

Recommended Posts

Witam,

sprzedam bardzo wydajny Gamingowy laptop firmy DELL seria ALIENWARE model 17 R4 - 17,3'' QHD 2560x1440 120 Hz technologia NVidia G-SYNC, matowa matryca 400 nitów. Na gwarancji producenta PREMIUM CARE do końca roku. 

Sprzęt używany w pracy do obróbki grafiki ale stworzony przede wszystkim do grania w najbardziej wymagające gry - W teście 3DMark osiąga wynik na równi z PC do grania w rozdzielczości 4K

Aukcja / ogłoszenie - cena 6399zł. Przy odbiorze osobistym (bez sprzedaży przez serwis, a co za tym idzie bez prowizji) mogę zaproponować niższą cenę. 

Dla forumowiczów również niższa cena, proszę napisać PW.  

Zapraszam, mile widziany odbiór osobisty w Płocku.

7817e47c2c6e.jpg
9f7df02921ab.jpg
45452d5037c4.jpg
f25e4c40e3c8.jpg
83fb5b7796ff.jpg
55f33d6b9605.jpg
dd41d0deaf33.jpg

Zmiana oferty, licytacja od 5999zł 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/alienware-17-r4-gtx-1080-i7-g-sync-32gb-256gb-1tb-o3a

Zapraszam.

Aukcja kup teraz

https://allegrolokalnie.pl/oferta/alienware-17-r4-gtx-1080-i7-g-sync-32gb-256gb-1tb-q5g

Zapraszam
350f3bf751f2.jpg
2c81003c6c63.jpg

Wystawiasz na forum, to zaproponuj jakąś cenę na forum. Chyba, że oczekujesz, by każdy wysyłał PW.. Przypomnę tylko, że lokalne alledrogo bierze 10%

Cena jest, wystarczy tylko jedno kliknięcie żeby ją zobaczyć, jak ktoś wejdzie na ogłoszenie i zobaczy link (ostatni) to raczej kliknie. Gdy wcześniej była kup teraz, a potem licytacja to podałem cenę w obu przypadkach w poście. Teraz jest znów link kup teraz. Puki co są tylko obserwatorzy. Napisałem że dla forumowiczów niższa cena, a mnie sporo czasu zajęło wystawienie, rzetelne opisanie sprzętu i zrobienie dodatkowych lepszych zdjęć oraz testów. Potencjalnemu kupcowi zajmie 30 sekund napisanie do mnie wiadomości "Cześć, jaka byłą by ta niższa cena bo jestem zainteresowany" 

Tak "allegro lokalnie" bierze 10% ale max 50zł, puki co nie ma innej formy sprzedaży na allegro przez osobę prywatnie. 

Mi najlepiej pasował by odbiór osobisty, mieszkam w centrum Polski 

Żeby było konkretnie, forumowiczowi który będzie zainteresowany zakupem mogę zaproponować jeszcze "kilka stówek" rabatu. Myślę ze taki rabat pokrył by nawet dobry transport/paliwo z każdej części kraju  :)  

Edytowane przez madethug