Skocz do zawartości

Tani RAM 2x2gb


Recommended Posts

Kolega chce mi sprzedać nowe RAM'y OCZ GOLD DDR3 1333 CL9 2x2Gb gw.24 miesiące za 120zł ,ale czy warto ?

To są ramy 1333 CL9 więc nie wiem czy nie będą wolne .

Chyba że może podacie mi jakieś tanie Ramy 2x2 , fajnie by było jak by miały radiatory .

Edytowane przez Dev666
Link to post
Share on other sites

Kolega chce mi sprzedać nowe RAM'y OCZ GOLD DDR3 1333 CL9 2x2Gb gw.24 miesiące za 120zł ,ale czy warto ?

Za taką cenę niewiele jest do wyboru. :P

 

To są ramy 1333 CL9 więc nie wiem czy nie będą wolne .

 

CL9 to WOLNE aż strach ! :menda:

 

System uruchomi ci się dopiero po 3 godzinach z takimi pamięciami CL9.

 

A gry to dopiero PO DWÓCH DNIACH się załadują z takimi pamieciami CL9. :sciana:

 

Co inego pamięci z CL7 - co prawda 2 razy droższe, ale za ta jakie szybkie. :x

 

Wystarczy jak tylko pomyślisz o komputerze a on sam się włączy z załadowaną odpowiednią grą - takie to szybkie pamięci z CL7 !

Istne wariaty ! :pajac:

Link to post
Share on other sites

Twoja ironia jest idiotyczna i zbędna .

UWAGA ! PONURAK się trafił ! :o

 

Wyluzuj chłopaku bo grabarzem albo nauczycielem zostaniesz z takim ponuractwem. :x

 

Pytam się bo na ramach się nie znam , a nie wiem jak łączy się cl9 i 1333

 

Co się ma łączyć lub nie łączyć ? Nie ma żadnych konflików pomiędzy tymi parametrami.

 

Strasznie wydziwiasz chłopaku chociaż - jak sam piszesz - nie znasz się na tym.

 

A do tego sadzisz się jak piana z ciepłego piwa. :P

Link to post
Share on other sites

Ja słyszałem też że są wolne te ramy. Kingstony HyperX i A-Data gamming są lepsze, ale różnicy w grach nie odczujesz między tymi trzema. Różnicę dopiero zaczniesz widzieć podczas obróbki zdjęć/wideo lub programowania. Więc dlatego bardziej jestem skłoniony ku A-Data lub Kingston.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Zerknij na cosik takiego: http://www.morele.net/pamiec-nanya-2048mb-1600-mhz-ddr3-cl9-dimm-with-heatsink-nanya-elixir-d3u1600-b2gbj-hs-nanya-oem-279759.

Jakieś dwa tygodnie temu dokupiłem drugą kość, są tanie i moim zdaniem całkiem dobre. U mnie pracuja z częstotliwością 1680 Mhz i opóźnieniami cl8 w dual channel, bez podnoszenia napięcia czy innych kombinacji. Z tego co wyczytałem w profilach bez problemu polecą na 1800. Nie czytałem testów nie jestem specem, ale polecam ze względu na własne pozytywne odczucia po uzytkowaniu przez 6 miesięcy jednej kości, od dwoch tygodni dwóch w dualu.Jeżeli chciałbyś jakichs testów wydajności, pisz pw.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...