Skocz do zawartości

GTX 1660 super ?


Recommended Posts

Witam. Aby nie przedłużać, chciałem mianowicie zapytać posiadaczy kart GTX 1660Ti ( mój model to MSI Armor ) do jakiej wartości bezpiecznie mógłbym podkręcić swoją kartę. Oczywiście do OC karty posłuży ostatnia wersja  MSI Afterburner. Wiem że mógłbym metodą prób i błędów poszukiwać swojego magicznego ustawienia testując ale nie ukrywam że szkoda mi już na to czasu i wiek nie ten. A pro po, do tego zmusiła mnie premiera wspomnianego modelu z tytułu SUPER. Ja niedawno dosłownie miesiąc temu wydałem hajs na swojego nowego upragnionego GTX-a a tu nowszy tańszy model dorównuje mu FPS-ami. Tak nie może być !!! Jestem rozpaczony, Pomóżcie koledzy, tylko w was moja nadzieja na dobre OC aby pokazać gdzie SUPERA miejsce. Więc podawajcie ile na GPU ile na pamięci suwakiem jechać. Z góry dzięki a i żeby w miarę cicho było albo lać to ma być ostro aż się GTX zapoci.

Link to post
Share on other sites

Tak nie może być !!!

 

giphy.gif

 

Może, to nVidia i tak ten świat jest skonstruowany. Już przecież Przy RTX'ach zrobili ten sam myk i myślisz, że nikt nie miał podobnego mindfucka jak Ty? 

 

Podkręcaj, na forum masz poradniki jak to się robi. Nikt Ci nie napisze jaka jest bezpieczna wartość bo taka nie istnieje. Każda sztuka tego samego modelu może mieć inne właściwości OC. Ściągnij sobie MSI Afterburnera, zwiększ na początek Power Limit na maska w prawo i zwiększaj sobie taktowania co -/+ 50MHz i sprawdzaj w grach temperatury i stabilność. To takie lekkie OC i najbardziej bezpieczne bez ingerowanie w napięcia.

 

Jeśli tak bardzo Cię to boli, opchnij tego 1660 Ti za cenę nowego 1660 Super bądź delikatnie mniejszą i kup sobie tego 1660 Super, którego obecność tak bardzo Cię boli w obecnej sytuacji.

Edytowane przez KamellotK1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli tak bardzo Cię to boli, opchnij tego 1660 Ti za cenę nowego 1660 Super bądź delikatnie mniejszą i kup sobie tego 1660 Super, którego obecność tak bardzo Cię boli w obecnej sytuacji.

Hmm nie mam zamiaru już wydawać i marnować hajsu na kartę teoretycznie słabszą ( zawsze te 5 fps-ów mam więcej ). Afterburnera mam zainstalowanego i puki co używam go do kontroli obrotów wiatraczka na karcie. Jak napisałem, jestem leniwy i nie chce mi się szukać tych ustawień. Może ktoś ma podobną kartę i ją podkręcił więc i ja zrobię podobnie. Ale dzięki za szybką reakcję, może po testuję samemu zgodnie z twoimi radami. 1 mam wolne w sam raz, może kolejny GTX odejdzie na wieczny odpoczynek :D. To taki chory żarcik, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak jesteś taki leniwy to przesuń suwaki do końca, niech SUPER zobaczy gdzie raki zimują :rotfl:

Orginalna rada ale no niech sobie pożyje ten gforce w końcu taki młody jest i też chce sobie pograć  :menda:. Oczywiście nie zamierzam plagiatować niczyich wyczynów pytam tak na ile wam udało się podkręcić swojego 1660Ti

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...