Skocz do zawartości

Podkładki pod mysz zbliżone do kwadratu


Recommended Posts

Jako, ze w ostatnim czasie miałem okazję testować kilka różnych podkładek postanowiłem zrobić takie zestawienie:

1.  A4Tech XGame X7-300MP 437mm x 350mm x 3mm dostępna za jakieś 15zł - wg mnie bardzo średnio, cena nieadekwatna do jakości i brakuje obszycia, zarówno guma jak i warstwa wierzchnia.

 

2. SAVIO Turbo Dynamic M 450mm x 450mm x 3mm  dostępna za jakieś 19zł - obszyte krawędzie, fajna guma przyczepia się do blatu a powierzchnia bardzo fajna i myszka rewelacyjnie po niej się porusza, jakość zaskoczenie jak na tą cenę warto ją brać pod uwagę.

 

3. SteelSeries 4HD 290mm x 240mm dostepna za jakieś 41zł - na pierwszy rzut oka solidna podkładka, powierzchnia z tworzywa jest wyśmienita, guma fajnie się przyczepia do blatu, minus to bardzo mały rozmiar. Podkładka byłaby jak dla mnie super gdyby nie jeden mankament - córka rozlała mi płyn na blat i okazało się, że materiał na dole jest z jakieś pianki i po prostu wciągnął całą wodę + zaśmierdział się. Niestety zmuszony byłem do zakupu nowej podkładki :(

 

4. SteelSeries QCK M 320x270x2mm dostepna za jakieś 45zł - bardzo przyzwoita podkładka, trzyma  się biurka. Brakuje obszycia. W porównaniu do pozycji pierwszej to widać tutaj jakość. Myszka robi delikatny opór.


Reasumując. Jeżeli miałbym do wyboru tylko jedną podkładkę to wybór byłby pomiędzy firmą SS a SAVIO. SS to wiadomo renoma, chociaż to też nie jest tak ze jest idealnie. SAVIO z kolei to bardzo niska cena i naprawdę fajna jakość.

Edytowane przez Matth
Link to post
Share on other sites

Sam ostatnio natknąłem się na podkładki firmy SAVIO, cena powala. Możesz powiedzieć coś więcej o jakości wykonania, obszyciu. Czy podkładka po pewnym czasie użytkowania nie strzępi się ?

Używam jej już 4 miesiąc, jest grubsza od SS i troszkę większa, materiał jest śliski, na czarnym w mojej opinii widać kurz bardziej niż na SS. Czyszczę ją normalnie wilgotną szmatką. Nie zauważyłem żeby się strzępiła foto lewej strony po której leży klawiatura :)

 

IMG-7130.jpg

Edytowane przez Matth
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...