Skocz do zawartości

Ogromne Spadki FPS w Fortnite


Recommended Posts

Witam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Mianowicie grając w Fortntie posiadam olbrzymie spadki FPS. Bez względu na ustawienia grafiki i tak ten problem występuje. Powiedzmy że mam ustawioną blokadę na 60 Klatek na sekundę i to 60 FPS sie bez problemowo trzyma lecz co około 4-5 sekund występuje spadek do 2-3 FPS przez co gra jest nie grywalna . Próbowałem już różnych kombinacji z włączeniem synchronizacji pionowej ustawieniami epickimi lecz problem wciąż występuje. Dlatego pisze właśnie tu.

 

Moje Podzespoły:

Karta Graficzna: Nvidia Geforce 940 MX

Procesor: Intel Core I3-6006U 2.00 GHZ

RAM : 4 GB 2133 Mhz

Dysk: 1 TB HDD

 

Także wymagania spełniam. Liczę na pomoc . Pozdrawiam :)

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Wymagania spełniasz Ale na minimum. Ja mam lepszy sprzęt i FPS skacze mi bez synchronizacji że 110FPS do 30, to potrafi wkurzać, i nikt nie zna odpowiedzi, więc i Ty nie licz na odpowiedź :) powiemy tylko tyle. Ostatnio zmiana w Fortnite zwiększyła wymagania więc Twoj sprzęt jest zbyt słaby żeby otrzymać 60klatek, 50-45- to już wyczyn.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

 

Ostatnio zmiana w Fortnite zwiększyła wymagania więc Twoj sprzęt jest zbyt słaby żeby otrzymać 60klatek, 50-45- to już wyczyn.
I tu jest właśnie problem. Bo koledzy z podobnymi lub nawet trochę gorszymi sprzetami mają około 30 fps Ale za to nie występują u nich takie spadki. U mnie jest na odwrót fpsy mam bardzo grywalne Ale za to przez te dropy nie da się grać. Wydaje mi się że to może być wina mojego sprzętu Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

Słaby procesor tutaj nie pomaga. Ale głównym winowajca tutaj to tylko 4GB ram w single Channel. Dokup drugą taka samą kość. W jakimś stopniu to pomoże, ale nie spodziewaj się cudów. U mnie na i5 coffe like, 16GB RAM i Rx 5700xt w tym sezonie mam dropy do 50 fps. Jakaś tragedia

Edytowane przez kubatuba
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...