Skocz do zawartości

Recommended Posts

spróbuj używać innego hostingu np. https://postimages.org/pl/ do wklejania. 

 

Czym jest ten dysk 1, to jest zamontowany obraz posektorowy?

Skanowałeś cały dysk (obraz) rozumiem i co się stało. Dla minitool nie ma znaczenia, że tam systemu plików nie ma. 

 

 

Już edytowałem i teraz widać wszystko na zrzutach. Pracuję już tylko na tym obrazie posektorowym, Skanowałem cały dysk i znalazło 200 GB reszta jest "wyszarzona "

Edytowane przez Asghar027
Link to post
Share on other sites

Puść jeszcze raz skan, tym razem "głęboki" na całej powierzchni i musi ci NTFS-owe partycje znaleźć (bo zakładam że takie tam były. 

Inaczej będzie długa droga, czyli skanowanie wszystkiego programami do odzyskiwania danych (np można spróbować darmowa wersją EASEUS zobaczyć czy coś znajdzie) 

Link to post
Share on other sites

Puść jeszcze raz skan, tym razem "głęboki" na całej powierzchni i musi ci NTFS-owe partycje znaleźć (bo zakładam że takie tam były. 

Inaczej będzie długa droga, czyli skanowanie wszystkiego programami do odzyskiwania danych (np można spróbować darmowa wersją EASEUS zobaczyć czy coś znajdzie) 

 

Partition recovery wizard czy partition recovery ? 

Link to post
Share on other sites

Tak wygląda sytuacja jak przeskanowałem easeUS'em, wersja próbna mi to odzyska czy trzeba pieniążki wydać ? 

Jeżeli udało mu się coś odnaleźć to duże prawdopodobieństwo że to wszystko uda się odzyskać ? Podłączać inny dysk i na inny to wrzucać ? 

 

https://ibb.co/7rxC2sZ

https://ibb.co/cJdQ90x

 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Da się darmowo, są cracki wcześniejszych wersji easeus np 8.8 wszystko ci powonna odzyskać, tylko trzeba uważać co ściągacz aby świństwa nie ściągnąć na PC.

Oczywiście jako "przedstawiciele" forum, nigdy nie polecam szeroko pojętego piractwa. Wspominam tylko, że da się odzyskać bez płacenia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

filmy mogły być uszkodzone już na tym pierwszym HDD. 

Jak siada powierzchnia HDD, to właśnie zwykle z dużymi plikami, jak filmy jest kłopot. Zobacz czy zdjęcia są OK. 

 

Zdjęcia są ok, nie chodzi mi o filmy tylko o filmiki nagrywane telefonem część da się odtworzyć a części nie. Myślisz że mogę spróbować DMDE przeskanować i porównam wyniki jak coś znajdzie ? 

Link to post
Share on other sites

próbuj, ale jeśli to kopia posektorowa, to wynik powinien być identyczny, problem był pewnie już przy zgrywaniu tego, z uszkodzonego HDD. 

 

Oczywiście jest mała szansa, że to problem przez fragmentację pliku, wtedy inny program może rzeczywiście pomóc.  

 

Powiedz mi szczerze czy jeśli oddałbym do profesjonalnej firmy dysk to mogą z niego odzyskać więcej ? 

Link to post
Share on other sites

Który? Ten z badami czy zewnętrzny? 

Ten zewnętrzny raczej nie, ten z badami może (zależy co tam się dokładnie stało). 

Daj jeszcze całą obecną tabelkę SMART z Crystadiskinfo tego zewnętrznego, popatrzę sobie. 


Ps. Nie cytuj całych postów bezpośrednio pod nimi (Regulamin). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...