Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna


Recommended Posts

Cześć, chciałbym kupić kartę do swojego komputera ale nie wiem jaką kupić

Specyfikacja : i5 2500K 3,3ghz

8gb ram

Płyta główna asus P8P67LE

Chodzi mi o kartę, przy której będę mógł na spokojnie w coś pograć ale też nie jakiejś mega drogiej. Zastanawiałem się na rx570/580 ale nie wiem czy to dobry wybór

Link to post
Share on other sites

To ja się podepnę co by nie robić nowego tematu.

 

Wahałem się rok temu czy kupić geforce 1060 czy rx 580. Wybrałem AMD ale ceny były kosmiczne przez kopaczy.

 

Dziś ponownie wracam więc z zapytaniem co kupić? Mojej czołówki nie mogę już znaleźć do kupienia tj. Aours XTR, MSI GAMING +, jedyne co zostało to NITRO + i raczej skłaniam się do kupna tej wersji karty. 

 

https://www.emag.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-rx-580-nitro-8g-gddr5-11265-01-20g/pd/D69DHDBBM/?utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=14998866&cmpid=60049&711719870050

 

jeszcze cos takiego znalazlem ale nie wiem jaka to roznica..

 

https://www.emag.pl/karta-graficzna-amd-sapphire-8gb-rx580-pulse-8g-gddr5-11265-05-20g/pd/D0DDHDBBM/?utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=14998863&cmpid=60049&711719870050

 

Jestem zdecydowany nie mniej jednak może w tej samej cenie ok. 1000 zł jest coś o wiele lepszego, jakiś rx 590? warto?

 
 

 

 

mój zestaw poniżej v

Link to post
Share on other sites

Komputer swiat pisze:

 

"AMD Radeon RX 5500 dołącza do rodziny kart graficznych "czerwonych". Już na wstępie warto jednak powiedzieć, że są to urządzenia, których nie zakupicie osobno w sklepach. Znajdziecie je w gotowych komputerach, które z czasem pojawią się w sprzedaży. Ma to nastąpić w niedługim czasie."

 

Czy to aby nie problem ? :/ 

 

Podobno ma kosztować w granicach 700 zł więc brzmi całkiem spoko. Problem jeżeli będę musiał znowu czekać kolejne pół roku na testy i w ogóle możliwość kupna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...