Skocz do zawartości

cougar z USA czy warto?


Recommended Posts

Witam wszystkich.pisze na prędce gdyż nie mam czasu.bardzo proszę was o poradę.w polsce zamierzałem składac komputer do mniej wiecej 2000 zł.będąc w USA zauważyłem promocje zasilacza COUGAR CMX 700 COUGAR-700CMX 700W ATX12V / EPS12V SLI Ready CrossFire Ready 80 PLUS BRONZE Certified Modular Active PFC Power Supply za 80 dolarów.Panowie,czy warto przywiezc to do polski i na bazie tego złożyć jakąś pakę?

Pozdrawiam!!!

Link to post
Share on other sites

Hmm w Polsce cena tej zasiłki to ok 500zł :o Prawdę powiedziawszy pierwszy raz spotykam się z tym producentem, niemniej za taką cenę bubli by nie robili, aczkolwiek, posiadają w ofercie model PowerX 700 za ok 200zł... Dziwna sprawa :/

Zwróć uwagę na gwarancję, czy na terenie Polski jest jakiś dystrybutor który się tym zajmuje b jak nie to w razie awarii będziesz w d...e.

Po przemyśleniu wydaje mi się, że zrobisz lepiej stawiając na innego producenta. Zawsze to konstrukcja znana, sprawdzona no i kwestia gwarancji jest bezproblemowa. Ponadto biorąc pod uwagę chęć złożenia kompa do 2000zł nie będzie to maszyna potrzebująca niebotycznych ilości energii a tym samym w zupełności wystarczy firmowy zasilacz 500W-600W max.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze licz się z tym, że w Polsce może nie być żadnego dystrybutora więc w razie awarii bodziesz musiał słać zasilacz do USA. Po drugie w Polsce naprawdę duży wybór wśród porządnych markowych zasilaczy (do jednej mocnej karty graficznej w zupełności wystarcza jednostka typu Fractal Design Tesla 550 lub XFX Core 550) a po trzecie owe 80 dolarów jest bez polskiego VAT-u więc licz się z możliwymi dodatkowymi kosztami w urzędzie celnym...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...