Skocz do zawartości

Co wybrać GTS450 DDR5 vs ATI5770


Recommended Posts

Witam

Pewnie to już nie pierwszy post odnośnie tych dwóch grafik. Mam zamiar kupić którąś z nich którą wybrać??

Do puli dorzucam jeszcze GTX460 768MB

 

Mój sprzęt:

Phenom II x4 B55 3.2 Ghz

Gigabyte GA-880GM-UD2H

RAM 6G

Zasilacz 550W

Jeszcze a właściwie cały czas w użyciu ale do sprzedania :) Gigabyte 8800GT

Edytowane przez Mohamedddd
Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz gtx 460 msi 768mb cyclone z całą odpowiedzialnością mogę Ci go polecić a procka masz takiego jak ja więc będzie to fajnie śmigało na tym configu po OC grafiki i procka 20611 w 3dmarku 06:):) Procka dla podniesienia wydajności grafiki będziesz musiał dzwignąć na te 3.6-3.7 a grafa kręci się miodnie. Podniesienie procka w stalkerze dało mi 5fps na średnim a grafy aż o 12-13 czyli razem ok 18fps:P

Do tego to chłodzenie daje sobie doskonale radę gram teraz w wieśka 2 w dx 11 wszystko ultra bez uberpróbkowania i bloom (f1680x1050 fps 37-50) i żeby wentyl był cicho ustawiam na 52% i temp nie przekracza 62 stopnie a wiadomo mamy lato:P

Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz 5770 moge powiedzieć że nie jest to zła karta,akurat mój model jest od sapphira(czyli chłodny i całkiem nieźle się kręci)ale z racji tego ze masz 4rdzeniowego phenoma poleciłbym cos lepszego 6850(ok 500zł)/ew gtx460(ok 500zł) wydajność porównywalna ale 6850 potrzebuje mniej prądu max tdp~130W gdzie gtx max tdp 160W.Tak patrząc na testy gts450 vs 5770 to 5770 jednak lepszy:) 450 to taki kastrat:/ Możesz tez popatrzeć na allegro czasami trafiają się okazje a taki 5850 ładnie komponowałby sie z resztą podzespołów

Link to post
Share on other sites

A jak jest z tą karciochą ATI6770 bo jeszcze nad tym rozwiązaniem się zastanawiam? Czy aby nie jest to przemianowany 5770 na serie 6XXX??  Poza Open GL niczym się nie różni<br><br>

<br>http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html
<br><br><br> Edytowane przez Mohamedddd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...