Skocz do zawartości

Windows 3.11 brak biblioteki dll


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez karolus6,

Recommended Posts

Witam,

 

mam problem z komputerem postawionym na windows 3.11. Służył on jako system sterujący do maszyny produkcyjnej. Maszyna jest dosyć stara tak jak i komputer. Problem widoczny na zdjęciu. Nie wiem do końca czy to jest biblioteka windowsowska czy od oprogramowania scady. Komputer jest integralną częścią komputera z maszyną i nic nie zmienialiśmy. Nie wiem również w jakich okolicznościach przytrafił się ten błąd, ponieważ nie było mnie przy tym. Systemu ani scady nie tworzyłem sam. Nie chcieliśmy nic zmieniać w niemieckiej myśli technologicznej.

 

6MRwLsd.png

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak u was z niemieckim i czym jest B1134, ale to spowodowało ogólne naruszenie ochrony w tej bibliotece.

 

Opcje:

1. jeśli B1134 to jakiś moduł - może padł i potrzeba wymiany

2. reinstalacja oprogramowania

3. znaleźć tą bibliotekę i spróbować podmiany pliku.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź. Z niemieckim u nas bardzo słabo niestety. Problem jest taki, że nie mogę odnaleźć tej biblioteki nigdzie. Dyskietki są niestety rozmagnesowane i nie mam dostępu do nich w ogóle(tam gdzie było oryginalne oprogramowanie).

Będę dalej grzebał.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dzięki za linka. Pliku stamtąd się nie niestety pobrać. Ale znalazłem go już i dzisiaj będę podmieniał.

Dzięki za pomoc. A co do kopii softu zgadzam się z tym. Ktoś powinien zadbać o kopie zapasową.


Pytanie z innej beczki wie ktoś jak można naprawić uszkodzony plik DLL? Próbuje teraz przez Windowsa to zrobić tylko nie wiem jak do końca to wyjdzie i przez to wolę zapytać wcześniej. Po podmianie pliku program z scady się odpala ale jest błąd zawartości bazy danych.


Raz jeszcze dzięki za pomoc. Temat można zamknąć, poradziłem sobie z problemem. Błąd był w bazie danych która odnosiła się do tej biblioteki.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...