Skocz do zawartości

Smartfon dla Kobiety... P30Lite Xiaomi mi9 se ?


Recommended Posts

Witajcie zwracam się do was z prośbą o pomoc.

Poszukuję telefony dla swojej dziewczyny.

Mam do wyboru albo Huawei P30 Lite albo Xiaomi MI 9 SE.

Jeszcze zastanawiałem się nad Samsung A50.

Oglądałem wiele testów lecz nadal mam ciężki wybór.

Powiem tak jest to kobieta jak każda kobieta robi dużo zdjęć byle czego ale robi... Najwięcej selfie... I teraz który z tych smartfonów ma według was najlepszy aparat ? Bo to jest priorytetem w wyborze.

Proszę o pomoc bo napewno mieliście do czynienia z tymi smartfonami... Zapomnialbym jednego ... Czy Huawei za jakiś czas może stracić wsparcie Google i czy zakup ewentualny smartfona tej marki nie wiąże się z pewnym ryzykiem ?

Link to post
Share on other sites

Kupowanie Huawei dostępnego na rynku nie wiąże się z żadnym ryzykiem, bo będziesz mieć zapewnione wsparcie (była nawet dedykowana strona Huawei, gdzie to wszystko rozpisywali, ale nie zapisałem sobie). Ważne tylko, aby kupić ten telefon u oficjalnego sprzedawcy, bo pewnie w razie nawet jakiegoś kłopotu, oni bezpośrednio będą pomagać (czyli jakaś sieć lub x-kom, komputronik, media martk lub sklep huawei). 

 

Benchmark zrobił fajny test aparatów: 

https://www.komputerswiat.pl/recenzje/sprzet/smartfony/porownanie-aparatow-w-smartfonach-za-1500-zlotych-huawei-p30-lite-xiaomi-mi-9-se-czy/b5ppz44 (tutaj dużo przykładów)

- wg. mnie Samsung wypada najsłabiej 

- Huawei i Xiaomi są porównywalne, bo efekt zdjęć zależy od sytuacji 

 

Do całego wyboru dorzuciłbym jeszcze Huawei P20. Jeśli tylko wam odpowiada design on moim zdaniem byłby najlepszy wyborem, tym bardziej, że teraz na x-kom jest za 1249 zł, więc cena BDB. 

Link to post
Share on other sites

Mi 9 Se dobry wybór , ma znacznie lepsze selfie od P20.

 

polece tez tanszego Mi A3 , wersja biała bardzo ładna , jedyna wada to ekran HD który kobieta pewnie i tak nie zauważy ,aparaty równie świetne jak w mi 9 SE a bateria zdecydowanie lepsza.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...