Skocz do zawartości

MSI Radeon RX 580 8Gb Armor


Recommended Posts

Witam.
Jak w temacie na sprzedaż mam używaną kartę graficzną MSI Radeon RX 580 8Gb Armor. Karta jest w 100% sprawna, NIGDY nie kopała! Służyła jedynie do gier! Jestem jej 2 właścicielem i używam jej od lutego 2019r gdzie kupiłem ją razem z całym zestawem komputerowym z odbiorem osobistym w Bydgoszczy. Poprzedni właściciel kupił kartę w salonie X-kom Bydgoszcz głównie do gier. Ja odkupiłem od niego cały zestaw łącznie ze sprzedawaną karta graficzną.
Karta jest na 3 letniej gwarancji liczonej od 6.07.18 czyli jeszcze prawie całe 2 lata. Niestety karta była dość głośna i łapała wysokie temperatury dlatego zmieniłem na karcie pastę termoprzewodzącą co skutkowała uszkodzeniem stickera gwarancyjnego (widoczne na zdjęciu). Możliwe, że nie będzie z tym problem w razie gwarancji ewentualnie można zdobyć taki sticker.
Z ważnych informacji - karta ma 1366Mhz przy 1.15v, OC rdzenia nie robiłem, UV stabilne 1290Mhz 1.0v (Wiedźmin 3). Pamięci +200Mhz.
Do karty dołączam fakturę + paragon.

 

WMr8aOu.gif

 

U3Eyb9Q.gif

 

ze4yN4N.gif

Cena - 449zł + kw
Możliwe allegro ale doliczam prowizję
Nie wysyłam za pobraniem.

 

@krzyhox

To, że sticker jest uszkodzony nie oznacza, że producent odrzuci gwarancję. Wielokrotnie to przerabiałem i za każdym razem pozytywnie rozpatrywano gwarancję. Jestem uczciwy dlatego wspomniałem o tym w ogłoszeniu. 

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...