Skocz do zawartości

GPU 2400 zł


Recommended Posts

To miałbym w sumie jeszcze półtora roku gwarancji. Muszę się nad tym zastanowić jeszcze. W tych pieniądzach za bardzo nie widzę dobrych modeli tej 2070super co trochę mnie zniechęca do zakupu akurat tej karty i bardziej skłania przy używanej 2080.

Link to post
Share on other sites

Zostaw tego Djuka i nie kombinejszyn :P

 

Gigabyte 2070S Gaming to świetny deal. No i kolor można sobie dopasować, tj. Biały lub Czarny. Yin lub Yang.

Pewnie zostawię, bo karta elegancka, tylko mi się jakaś głupia korba na tego FTW3 wkręciła, ale znając siebie pewnie za chwilę przejdzie  :D.

Według mnie ten gigabyte to jest sztos opcja. W testach które widziałem karta osiągała max temp 72 stopnie do tego nie ma plomb, więc można kombinować też coś z chłodziwem wodnym no i 4 lata gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Pewnie zostawię, bo karta elegancka, tylko mi się jakaś głupia korba na tego FTW3 wkręciła, ale znając siebie pewnie za chwilę przejdzie  :D.

Według mnie ten gigabyte to jest sztos opcja. W testach które widziałem karta osiągała max temp 72 stopnie do tego nie ma plomb, więc można kombinować też coś z chłodziwem wodnym no i 4 lata gwarancji.

a jak z głośnością tego gigabyte  ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rtx 2070s jest 10 do 15 procent mocniejszy zależnie od tytułu. Tylko w paru tytułach jest porównywalny.

 

W dodatku ciągle są tylko niereferenty tj turbiny, których należy unikać. Jak będą normalne modele z normalnym chłodzeniem to wtedy, ale będą sporo droższe...

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależny tak naprawdę od tego jaka sztukę uda Ci się urwać. Ogólnie nie polecam kart po kopaniu. Takie karty zazwyczaj pracują na granicy swoich temperatur. Często zdążają się używki skatowane (no chyba ze masz długa gwarancje jeszcze na nią). Co do różnicy w wydajności miedzy 2070 a 2070S ta naprawdę jest mała, z reszta jak cena miedzy nimi. Dokładając te parę stówek zyskasz możne 5FPS zależnie od tytułu.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem 2miesiace zotac rtx2080 Extreme Core (3wentyle) i przwenty wentylatorami na min. Max 65-66 stopni i sprzedałem z gw za 2400 z gwarancją itd.

 

Gw przedłużona na 1 właściciela u zotaca niby nie jest problemem o ile ma się dostęp do e-mail, na który była rejestrowana karta.

 

Dzisiaj natomiast dotarła do mnie Zotac rtx2070 super twin fan, wygląda bardzo solidnie napewno dużo lepiej niż moje dawne msi gtx970 gaming, ale coś więcej na temat temperatury i wydajności będę mógł napisać jutro.

Edytowane przez Marcin5611
Link to post
Share on other sites

 

Ja miałem 2miesiace zotac rtx2080 Extreme Core (3wentyle) i przwenty wentylatorami na min. Max 65-66 stopni.
A w jakiej rozdzielczości grałeś i czy miałeś v sync włączonego czy grałeś bez żeby karta produkowała tyle fps ile fabryka dala?Ja wczoraj zainstalowałem metro exodus, włączyłem wszystko na ultra, hairworks i teselacje tez, ray tracing na ultra i rozdzielczosc 2560x1440, 50-65 fps i temp 75c :/ na 2080 gaming x trio
Link to post
Share on other sites

A w jakiej rozdzielczości grałeś i czy miałeś v sync włączonego czy grałeś bez żeby karta produkowała tyle fps ile fabryka dala? Ja wczoraj zainstalowałem metro exodus, włączyłem wszystko na ultra, hairworks i teselacje tez, ray tracing na ultra i rozdzielczosc 2560x1440, 50-65 fps i temp 75c :/ na 2080 gaming x trio

 

jaki procesor bo coś mało tych FPS

Link to post
Share on other sites

A w jakiej rozdzielczości grałeś i czy miałeś v sync włączonego czy grałeś bez żeby karta produkowała tyle fps ile fabryka dala? Ja wczoraj zainstalowałem metro exodus, włączyłem wszystko na ultra, hairworks i teselacje tez, ray tracing na ultra i rozdzielczosc 2560x1440, 50-65 fps i temp 75c :/ na 2080 gaming x trio

Na 2080 grałem z DSR 2k lub 4k w zalezności od tytułu bo monitor tylko full hd ,a obraz sporo lepszy mimo wszystko, co do fps to nie pamiętam ile było więc nie będę zgadywać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...