Skocz do zawartości

Recommended Posts

1. Czy ktoś na forum posiada słuchawki JBL Live 500BT? 

2. Chętnie poznam opinię, najlepiej porównanie do popularnych Edifire W830BT

3. Zastanawiam się nad zakupem, ponieważ w ostatnim czasie pojawiły się promocje, gdzie warte teoretycznie "650 zł" słuchawki, można kupić na amazon za niecałe 300 zł. Nasuwa mi się pytanie, czy cena jest tak nadmuchana, czy to dobra promocja, aby wypromować słuchawki u użytkowników. 

 

Dzięki za podpowiedzi! Ogólnie to zależy mi, robię rozeznanie w tych słuchawkach BT za cenę do 350 zł. Jeśli to ważne, głowę mam dużą i to też się liczy. 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dzięki. Przyznaj, że moja pogoń za W830BT zaczęła się od tej recenzji audiofanatyka, później trafiłem na promocje JBL i recenzje zagraniczne (bo to dość świeży model) i zaczęło się całe kombinowanie. 

 

Chyba skończę na zamawianiu każdego modelu i robieniu zwrotów. Jest allegro smart, więc nawet nie będzie trzeba wchodzić w interakcje ze sprzedającym. 


Powiem tak, że po obejrzeniu nie wiadomo ilu recenzji, komentarzy na Amazon i innych sklepach, zamówiłem i odebrałem wczoraj 

 

 

te Edifire W830BT?  
 

Pierwsze wrażenia: 

- jakość dźwięku BDB, w sumie zgodnie z tym co podaje Audiofanatyk: 

Tu masz recenzje napisaną przez faceta który zna się na rzeczy:

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-edifier-w830bt/

- jakość wykonania jest na wysokim poziomie 

- zewnętrzna konstrukcja to tworzywo sztuczne 

- wewnętrzny szkielet natomiast jest metalowy 

- czas pracy baterii trudny do ocenienia (ale każdy w recenzji potwierdzał przynajmniej 80 godzin) 

- wygoda - mistrzostwo, siedzę w nich już 7 godzin i bardzo się cieszę 

- equalizer pozwala fajnie podbić jakość muzyki 

 

Minusy: 

- słabo odcinają od świata, wyraźnie słychać głosy ludzi dookoła 

- dźwięk powyżej 80% głośności jest słyszalny na zewnątrz 

 

Ogólnie chyba je sobie zostawię, ale na pewno będę szukać dodatkowych nauszników, aby nie były z ekoskóry, ale jakiegoś materiału 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...