Skocz do zawartości

Teleinformatyka PolŚl a Informatyka UŚ


Recommended Posts

Witam, dostałem się na Teleinformatykę na Politechnice Śląskiej (odpadłem na informatyce) i chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, bo już trochę się przestraszyłem..

Czy naprawdę jest tam tak ciężko? Dostałem się również na informatykę na Uniwersytecie Śląskim i według tego co tutaj jest napisane https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2561854.html#12404315 to na AEI jest jednym słowem ciężko.. Nie ukrywam, że nie jestem jakimś orłem jeżeli chodzi o wyniki z fizyki a na tym kierunku (Teleinformatyka) chyba będzie kładziony na to duży nacisk. UŚ wydaje mi się jakiś "łatwiejszy" z tego co przeczytałem na elektrodzie, niby wpis jest z 2013 roku i przez ten czas mogło się sporo pozmieniać no ale nigdy nie wiadomo.

Bardziej pasują mi kwestie związane z informatyką, a teleinformatykę wybrałem tylko jako dodatkowy kierunek i nic związanego z elektroniką nie wiem, jak już to z informatyki ale to i tak podstawy niskiego stopnia - technikum informatyczne.

Jakie są Wasze odczucia? Mam czas do piątku na podjęcie decyzji..

 

 

Co do fizyki i tutaj właśnie mam problem, bo o ile inne rzeczy w miarę dobrze mi podchodzą to fizyka była zawsze kłopotem.. Prawdopodobnie od czasów podstawówki kiedy to się do niej zraziłem i aż do technikum zaliczałem ją tylko albo dzięki ściągom albo materiał był na tyle prosty że jakoś samemu dałem radę, a pewnie to co jest w technikum a na studiach to przepaść.. to mnie bardzo stresuje. Pytanie czemu pcham się na ten kierunek techniczy? inne rzeczy które tam są mnie interesują :/

Najbardziej boję się, że na teleinformatyce nie poradzę sobie z rzeczami związanymi z fizyką, elektroniką, a nie mam znajomości wśród studentów tych kierunków aby dopytać się czy jest tam, aż tak ciężko..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...