Skocz do zawartości

Telefon maxymalnie 1500zł


Recommended Posts

Witam!

 

Chcę kupić telefon do 1500zl, chcialbym aby mial conajmniej 6gb ramu, NFC, gnazdo jack, szybkie ladowanie, no i ekran fajnie jakby od 6' w góre było. Narazie rozważam Galaxy a70, mi 9t ale nie przekonuje mnie ten wysuwany aparat. Jeszcze pytanie mam co do kupowania telefonu na necie. Jak to jest z firmami typu bestcena, nowmobile, badź dragonist. czy jest bezpieczne kupowanie u nich? bo ceny wiadomo super maja.

Edytowane przez smalec5
Link to post
Share on other sites

Niskie ceny tych sklepów wynikają z nieoficjalnych dystrybucji. Sprowadzają telefony z zagranicy i sprzedają w Polsce. Tutaj zależy od producenta. Huawei podobno honoruje gwarancje bezproblemowo. Samsung dopuszcza 1 naprawę w okresie 2 lat. Xiaomi (podobno wysyłają telefony na granicę). 

 

Dla porównania w sklepach takich jak komputronik, x-kom, rtv ceny są wyższe, ale to jest polska dystrybucja i gwarancja door-to-door lub na miejscu w punkcie (Samsung, Huawei). 

 

Poza tym z różnicy regionu pochodzenia - może być różnica w datach dostępności aktualizacji. 

 

Do 1500 z polski najlepszy, który możesz dostać to Xiaomi Mi 9 SE. Jeśli sprowadzasz z Chin lub bestcena, dorwiesz w tej kwocie Mi 9. Ze starszych modeli trafiają się promocje na Samsung S8 i LG V30 (tutaj masz niższą wydajność, dobry aparat, ale brak wsparcia producenta, bo telefony są na rynku od ponad dwóch lat). 

 

Jak dołożysz do 2000 zł to dasz radę dorwać HTC U12 Plus, albo Mate 20 (teraz w komputronik za 1999 zł). Za 1723 zł w promocji Amazon Prime jest Huawei P30

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...