Skocz do zawartości

Internet a licencja.Proszę o pomoc.


Recommended Posts

Kupiłem dziś org. FIFE09 za 39zł. Wbijam a chate (tymczasowo u babci mieszkam :hahaha: ) a tam po zaisntalowaniu ze musze potwierdzic cos.Ide do drugiego domu (tam gdzie mam neta ale nie pc bo pc jest u babci) instaluje potwierdzam , wylaczam , odlaczam neta , wlaczam i gra dziala . wychodzi na to ze 1razowo trzeba to zrobic. Wiec nie bd targal pc 2 km do 2 chaty. Wpadlem na pomysl zeby wziasc dysk do kafejki , zainstalowac tam , potwierdzic ten shit , wrocic z dyskiem i po klopocie. dobrze mysle? Prosze o szybka pomoc bo mam baardzo niewiele czsu.

 

 

Edit: Sorki , zly dzial

Link to post
Share on other sites

Raczej ci w kafejce nie pozwolą na zainstalowanie gry dla zwykłych userów, a jeśli ci na to pozwolą to taka kaejka może polecieć z torbami, kafejki musza korzystać, z tego co wiem, z licencji które są przypisane do nich, czasami mają licencje na kilka komputerów.

Link to post
Share on other sites

O ile w kafejce Ci na to pozwolą to sprzęt musi być podobny do Twojego, żeby system ruszył.

Nie łatwiej kupić za kilka złotych starter jakiejś sieci komórkowej i połączyć się do internetu przez telefon?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...