Skocz do zawartości

Telewizor 55" 4K Netflix Konsola za około 4 tysiące złotych


Recommended Posts

Słuchajcie, jest taka sprawa, że potrzebuję znaleźć najlepszy telewizor za kwotę mniej więcej 4 tysięcy złotych. 

 

W domu mało oglądam telewizji, bo głównie korzystam z Netflix, albo jakichś innych mniej lub bardziej znanych stron z filmami, mam konsolę (jeszcze stary model Xbox One, ale pewnie w przyszłym roku uda się zmienić na nową Scarlett). 

 

Internet mam kablem na RJ-45. 

 

Trafiłem do tego artykułu: 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/jakie-telewizory-poleca-netflix.html 

 

I na podstawię tego szukałem jakichś TV, Samsung (bo w sumie teraz mam Samsung) i tu wiem, że mają dobry serwis (jak był problem z matrycą to serwis przyjechał do mnie do domu, nie musiałem wysyłać). 

 

Myślicie, że taki QLED Samsung QE55Q60RA będzie dobry teraz? 

 

 

Link to post
Share on other sites

Oled podobno nie wskazany do dłuższego grania niż 2 godz dziennie (nowe modele też się w to wliczają), gdzieś to przeczytałem, ale warto sprawdzić. Do 4k to ja mam philipsa 55pus8303 i po pół roku użytkowania jestem bardzo zadowolony. Mnie skłonił ambilight do zakupu. Input lag nie jest jakiś tragiczny nawet z upłynniaczem (ja przynajmniej laga nie widzę, ale też prawie nie gram) Ale pod tym względem samsung chyba jest obecnie najlepszy.

 

Fajna cena za tego oleda, ale szybko ich ceny spadają.

Edytowane przez jakub1t
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Ten OLED rzeczywiście byłby lepszy niż ten Samsung? Jak wygląda tam gwarancja? Jesteś zadowolony z tego TV? Gwarancja działa tak dobrze, jak w Samsung? Mi podoba się, że jednak ten serwis przyjechał do domu, jak coś było nie tak. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...