Skocz do zawartości

Nie mogę zaktualizować sterownika RTX 2060.


Recommended Posts

Mam wersję 419, a jest  już 430. Kończy się niepowodzeniem aktualizacja za pomocą Geforce Experience. Już nie pierwszy problem z tym RTX. Na początku nie pamiętam co zrobiłem, że zadziałało.

coś jest nie tak bo też nie mogłem zainstalować sterowników dopiero za którymś razem udało się.Próbuj przez GeForce Experience

i panel nvidia już nie ma w sterowniku,nalezy go pobrać osobno przez Store,nie wiem co oni porobili.

Edytowane przez były69
Link to post
Share on other sites

Ciekawe.

Tobie instalacja przechodzi pomyślnie sterownik 430.86 łącznie z panelem sterowania a mi wyskakują błędy i jak się uda przez GE to panel pobieram ze Store,bardzo ciekawe.


Nie dawno(15.06.2019) instalowałem wersje 430.86 standard nic takiego nie miało miejsca.

I wszystko jasne,odświeżam.

 

Yahoo.K masz spiracony system albo wyłączony windows update w usługach i wtedy zainstaluje ci standard,więc mi nie czaruj bo sprawdziłem to.

Jak masz legal i włączone wszelskie aktualizacje systemu to zawsze ci wybierze DCH i panel musisz pobrać ze Store i nie ma opcji przy tym,żeby ci zainstalował sterowniki wersje standard,tak więc mogę tylko podejrzewać jaki masz system -jedno z dwóch.

Edytowane przez były69
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam wyłączoną automatyczną aktualizację sterowników w windows

A widzisz,cza było tak od razu napisać a nie,że nic się nie zmieniło i wystarczy odp wersję sterownika pobrać bo jak widać zmieniło się dość istotnie i moim zdaniem na gorzej.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to ma znaczenie ale wersje systemu nie mam OEM tylko BOX i chyba to jednak ma znaczenie dla wersji OEM systemu: DCH" (Declarative, Componentized, Hardware Support Apps) odnosi się do nowych, wstępnie instalowanych pakietów przez producentów OEM i wdrażających wzorzec Microsoft Universal Driver


Nie wiem jak to rozumieć.

Link to post
Share on other sites

"Standardowe" pakiety to te, które nie wymagaja skladowych sterownika w standardzie DCH.

"DCH" ( D eclarative, C omponentized, H ardware Support Apps) odnosi sie do nowych, wstepnie instalowanych pakietów przez producentów OEM i wdrazajacych wzorzec Microsoft Universal Driver.

Sterowniki DCH nie moga byc instalowane w standardowym systemie, a standardowe sterowniki nie moga byc instalowane w systemie DCH.

 

Może rzeczywiście zrobili podział dla wersji oem i box ale jest to bezsens,co im to daje? jak wyłączysz aktualizacje masz nadal możliwość wyboru między standard a DCH.

Edytowane przez były69
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...