Skocz do zawartości

RTX 2070 - najlepszy wybór


Recommended Posts

Tego sklepu nie znam to nie polecę. Co do KFA2 dla mnie odpada na starcie - ze względu na 2 letnią gwarancje. Z kartami różnie bywa - 3 lata to powinno być absolutne minimum. 
Tak w ogóle to nie chcesz poczekać na karty z serii super ? Premiera na dniach. Dodatkowo AMD może zaprezentować kartę wydajnościowo podobną/lepszą z podobnej/niższej cenie. 

Link to post
Share on other sites

Tego sklepu nie znam to nie polecę. Co do KFA2 dla mnie odpada na starcie - ze względu na 2 letnią gwarancje. Z kartami różnie bywa - 3 lata to powinno być absolutne minimum. 

Tak w ogóle to nie chcesz poczekać na karty z serii super ? Premiera na dniach. Dodatkowo AMD może zaprezentować kartę wydajnościowo podobną/lepszą z podobnej/niższej cenie. 

Może nie ma czasu i potrzebuje na już, ja na początku lipca zamawiam bo nie mam czasu a tak poczekałbym. Karty AMD niereferencyjne dopiero w sierpniu a wątpie że każdy chce referenta. No i nie wiadomo dokładnie jak z wydajnoscią.

Link to post
Share on other sites

No może nie ma a może ma. Nie napisał nigdzie, że mu się śpieszy, ale pogdybać można. Zawsze to jeden dodatkowy post  :rotfl: 
Odniosłeś się tylko do AMD a Nvidia nowe karty może wydać w tym miesiącu ewentualnie na początku lipca - więc wcale nie tak bardzo oddalone w czasie. Poczekać warto bo to nie boli, ale może zaboleć jak się okaże, że w podobnej cenie +10% wydajności na starcie.

Link to post
Share on other sites

Poczekać warto bo to nie boli, ale może zaboleć jak się okaże, że w podobnej cenie +10% wydajności na starcie.

Niestety cierpliwość to moja słabą stroną a czekać to można wieki, chyba za dużo oczekujesz po NV 10%? Mówi się trudno, ile ja już razy ,,przepłaciłem". Mają być w połowie lipca dostępne a ja do tyle czasu nie mam. A i co mają powiedzieć osoby które kupiłem karty zaraz po premierze, one przecież już w ogóle przepłaciły. Kupuje i po prosti przez dwa miesiące nie będę wchodził na sklepy komputerowe xd

Gdzie można nauczyć się prastarej techniki cygańskiej wróżenia z kuli ? ^^

No sam się zapytaj jak zakładasz 10%, podkrece kartę i też koło tyłu mogę wyciągnąć ;)

Link to post
Share on other sites

Może i czas mam .. ale nie jestem fanem FPS by czekać na produkt który doda 5 FPS do gry... Tak to można by było czekać i czekać na kolejne produkty .. Wiem,że Ryśki 7 lipca już wchodzą .. ale ceny to kosmos.. płyty x570 to koszt minimum 700 zł a procesor ryzen 3 3600 to koszt w granicach 950 zł ... Więc r7 2700za 799 będzie dobrym wyborem .. W sklepie który Dominik 132 zaproponował jest tylko 2 % rabatu .. nie wiem gdzie tam wychodzi 2000 k. Być może jest jedna gra.. w koszyku mam 3 gry wieć jest jak mówisz do karty Wolf do procka 2 inne. Czy warto czekać na premierę /... może i warto .. ale wątpię by ceny jeszcze mocno spadły z tych promocji które są obecnie
A jeśli NAVI wejdą.. to teraz czekać aż testy będą ... która lepsza.. itp .. ceny na początek będą wysokie a po miesiącu spadną tak jak było to z  rtx 2060

Edytowane przez Michu84
Link to post
Share on other sites

No sam się zapytaj jak zakładasz 10%, podkrece kartę i też koło tyłu mogę wyciągnąć ;)

Tak jak napisałeś, zakładam - dla jasności, przypuszczam a nie stwierdzam, co będzie. To różnica - nie zauważyłeś ? W sumie nie ma co dalej wprowadzić polemiki - "xd" wszystko wyjaśnia. 

 

Co do autora. Rozmawiamy o kartach, nie procesorach. Jeżeli chodzi o procesory - to nawet jeżeli 3600 to koszt 1k a wydajnościowo przewyższy droższego Intela' to nie widzę problemu. Dodatkowo nikt nie zmusza do kupna płyt na chipsecie x570. Na starszych modelach również odpalisz. Zamów najtańszą kartę 2070 i będziesz zadowolony :)

 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Również jestem za tym aby zamawiać z sklepów "pewnych", które nie zwiną biznesu zbyt szybko. Oczywiście nie oczerniam sklepu podanego wyżej - mówię ogólnie. O tamtym sklepie pierwszy raz słyszę. 

Powaga powagą, ale nie o to tu chodzi. Nie jesteś na pewno staroświecki bo byś nie pisał "xd". Wybacz, że się tego czepiam, ale zawsze jak to widzę mam wrażenie, że mam do czynienia z osobą co najmniej niepełnoletnia. Tak mam i nic nie poradzisz - nie bierz tego do siebie :) 

Link to post
Share on other sites

Powaga powagą, ale nie o to tu chodzi. Nie jesteś na pewno staroświecki bo byś nie pisał "xd". Wybacz, że się tego czepiam, ale zawsze jak to widzę mam wrażenie, że mam do czynienia z osobą co najmniej niepełnoletnia. Tak mam i nic nie poradzisz - nie bierz tego do siebie :)

Spoko, tak btw, mam 22 lata wiec no. 

 

 

No cóz, jest sporo mniejszych sklepów lub ,,podsklepów". Ja moge polecić sferis, OleOle (podsklep Euro RTV). A są jeszcze (według ceneo/opineo) chwalone FoxComputer i pare innych małych sklepów i często u nich jest taniej. 

Edytowane przez stach122
Link to post
Share on other sites

Również czaję się na 2070 armor i rzeczywiście w sklepie xtreeme z rabatami wychodzi rowno 2000zł + 15zl przesylka. Mimo wszystko ja czekam jeszcze miesiąc na rtx super. Miesiac mnie nie zbawi a moze sie okazac ze w tej cenie kupie mocniejsza karte lub kupie taniej obecna :)

Link to post
Share on other sites

Poczekaj na RTX Super. Dużo wskazuje na to że RTX 2060 Super prawdopodobnie będzie mieć 8GB VRAM, będzie wydajnościowo podobny do RTX 2070 i standardowa wersja kosztować ma około 1950zł. Oficjalne ceny oraz parametry Super mają się pokazać na dniach, także myślę że warto poczekać...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...