Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, szukam jakiegoś nowego niedużego smartfona. Chciałby żeby ekran zajmował cały front, miał ponad 5 cali i był możliwie najkrótszy. Nie zależy mi zbytnio na aparacie, chiałbym zeby był solidnie wykonany i płynnie działał przez długi czas.Mile widziana pojemna bateria. Wpadł mi w oko samsung galaxy s10e ale w sklepach kosztuje ponad 3200 zł natomiast na allegro 2200 zł. Skąd tak duża różnica i czy kupienie go na allegro jest bezpieczne? Pozdrawiam i czekam na propozycje

Link to post
Share on other sites

Zawsze miło wspominam Siemens C-35...:)

Właściwie to mój pierwszy fon i do dziś działa :)

Na nim poznałem swoją pierwszą miłość i sms-owałem ile wlezie...

 

Dziś korzystam z Samsung J5 - całkiem udany fon - nic sie nie zawiesza - ekran chyba 4,7 cala...

Link to post
Share on other sites

Mi9 SE, obecnie nic lepszego do 1500zł z małych fonów nie ma. Opcjonalnie szukać starszego S9 (bez plusa). 

 

Co do różnicy w cenie zależy ona od wielu czynników. Jeśli mowa o fonach z przedłużenia to na pewno unikaj Plusa i T-mobile (gdyż te 2 sieci blokują telefony przy niespłacaniu za nich rat), jedynie Orange i Play są bezpieczne. I tu już pojawią się różnica na korzyść tych z Plusa i T-mobile, gdyż zazwyczaj są tanśze od tych z Playa i Orange. 

Drugim aspektem są sklepy/komisy, które sprzedają fony często z innych europejskich dystrybucji. O ile będzie dowód zakupu to powinno być legit i mieć normalną gwarancję nawet w Polsce, natomiast niestety wiele sprzedawców wystawia faktury VAT Marża, które nie są respektowane w kontekście napraw gwarancyjnych. 

Edytowane przez Chelsey
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...