Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, po przeczytaniu forum nadal nie wiem co wybrać, poszukuje telefonu do 1400 zł. Zależy mi na jak najlepszym aparacie, baterii, nie gubieniu zasięgu oraz na płynności działania. Telefon chciałbym kupić na co najmniej dwa lata. Głównie używam do robienia zdjęć, dzwonienia messengera, czasami jakieś niewymagające gry.  Z przeczytanych tematów wybrałem kilka modeli, jednak zależnie od tematu jedni je polecają a inni je odradzają, chciałbym się dowiedzieć który by się najlepiej sprawdził ( inne propozycje tez mile widziane)

 

-redmi note 7

-xiaomi mi9 se ( nie wiem jak z aparatami w tych dwóch pierwszych, bo w xiaomi to słabo bywa)

-LG v30 ( warto kupować dwuletniego?) 

-asus zenfone 5 zs620kl/ ZE620KL?

-huawei p20 pro ( w tej cenie może być ciężko, ale może jakiś z przedłużenia na olx)

Link to post
Share on other sites

P20 pro jest ok i jakbyś znalazł taniej to będzie najlepszy. Potem LG V30 ze względu na baterie i aparaty , depcze mu też po piętach Mi 9 Se który ma równie dobre aparaty ale ciut gorsza baterię. 

 

Zenfone 5Z jest fajnym telefonem ale aparat jest praktycznie najgorszy z tej stawki.

Link to post
Share on other sites

Oczyiwście P20 Pro najmocniejszy, jak znajdziesz jakąś oferte warto się zastanowić.

 

Xiaomi Mi 9 SE jeżeli wystarczy ci bateria 3070mah to też dobry wybór.

 

Redmi Note 7 jest świetny ale w niższej półce cenowej, w twoim przypadku warto dopłacić do czegoś lepszego.

 

Asus Zenfone 5z mocny procek, ale poza tym wszystko przeciętne, dobry telefon ale raczej nie pod twoje wymagania.

Link to post
Share on other sites

No to zacznę szukać, tylko własnie gdzieś się spotkałem z opinią ze jak na flagowca to p20 pro to tragedia, nie wiem dlaczego ale lekko mnie to zdziwiło. 
Czyli wygląda to

1. P20 PRO

2. LG v30

3. MI 9SE

Czy jakaś jeszcze sensowna propozycja?

tylko w razie czego myślicie że warto kupować v30? Jakbym chciał kupić na co najmniej 2 lata, w tym telefonie obawiam się właśnie jedynie tego że juz ma 2 lata


A jeszcze mam pytanie, bo chce szukać na olx z przedłużenia, tylko słyszałem że robią tak że biorą telefon, przestają płacić i telefon jest blokowany, czy to prawda i jak tak to na co zwrócić uwagę przy kupnie? 

Edytowane przez kuba722
Link to post
Share on other sites

Dziękuje bardzo, gdzieś mi się obiło ze play tez ale to chyba się pomyliłem. U operatora nie ma sensu, a na bestcena bez żadnych problemów? 

 

Ceny tam są mocne kuszące, ale już nie raz i nie dwa słyszałem/czytałem o problemach z procesem gwarancyjnym - sklep ten ponoć w jak najbardziej możliwy sposób utrudnia rozpatrywanie reklamacji. Osobiście styczności jednak z tym sklepem nie miałem, wobec czego traktuję to jako domniemania. Niemniej jednak brałbym poprawkę na wszelki wypadek na zakupy w tym sklepie i nie łasił się na niższą cenę o 100 zł. np. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...