Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

potrzebuję przyzwoitych słuchawek stereo pod sprzęt w profilu, wymienionych w temacie senków słuchałem i w zasadzie jestem zdecydowany, ale podejrzewam, że na nich wybór sprzętu do 2 i pół stówy się nie kończy i chętnie zapoznam się z innymi sugestiami

Link to post
Share on other sites

CAle odpadają ? A to szkoda, bo bardzo fajnie zgrywają się z Xonarami

 

Albo SENNHEISER HD380 PRO tez nie gorsze ,na pewno podane graję lepiej od Sennheiser HD215 II choć najlepiej byłoby gdzieś odsłuchać

Link to post
Share on other sites

nic nie odpada, ale mam te senki za 2 stówy na promocji i to w lokalnym sklepie,

380 to już bardziej 3 stówki kosztują, a nie chcę szaleć, bo zaraz z dwóch stówek zrobią się cztery, albo pięć, a pomijając fakt chęci posiadania drogiego sprzętu to nie jest mi on potrzebny, od słuchania muzyki mam kolumny, obecne HD202 jakieś fatalnie nie są ale się pozbywam z innych powodów

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

to kup Creative Aurvana Live dostaniesz je na necie już za 190 z wysyłką, a grają dla naprawdę wielu lepiej niż słuchawki za 300 i więcej i z tym się zgodzę . Na początku nie zachwycały ale tak po 30h aż się zdziwiłem , z dobra kartą muzyczną dużo potrafią

 

Tu masz przegląd :

 

http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne/

Edytowane przez adivxv5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

hmm recenzja Aurvana brzmi kusząco, ale martwią mnie te małe muszle i obiekcje co do jakości "obudowy", będę musiał przymierzyć, dochodzi też alergia na creative'a ale to najmniejszy problem, dzięki

masz jeszcze/ma ktoś jeszcze jakieś propozycje, czy myśleć tylko o HD215 vs Aurvana?

Link to post
Share on other sites

jakość komponentów w CAL! jest naprawdę dobra do niczego tu można się przyczepić. A po za tym te słuchawki nie są produkowane przez Creativa tylko Fostera , ta sami firma tworzy słuchawki dla Denona .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...