Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam wyszyłem z psychiatryka po tym jak zawiozła mnie tam policja i na wypisie we wskazaniach i zaleceniach dostałem abym kontaktował się z psychologiem lub psychiatrą czy muszę więc utrzymywać jakiś kontakt bo inaczej grożą mi konsekwencje prawne czy jest to moja dobra wola??

Link to post
Share on other sites

Dostałeś zaleceniach aby sobie pomóc. Jeśli to odrzucisz, nie wiem co tam Ci się trafiło z dużym prawdopodobieństwem nawróci.

a jeżeli ktoś np. będzie chciał zrobić mi na złość i zadzwoni po karetkę do wariatkowa to mogą mnie zagarnąć??

Nie ma takich szans, zawsze Cie sprawdzą w jakim stanie jesteś.

Link to post
Share on other sites

Dostałeś zaleceniach aby sobie pomóc. Jeśli to odrzucisz, nie wiem co tam Ci się trafiło z dużym prawdopodobieństwem nawróci.

Nie ma takich szans, zawsze Cie sprawdzą w jakim stanie jesteś.

Przytrafiło mi się to, że trolowałem na portalu społecznościowym tzn. wypisywałem głupoty i odwiedziła mnie policja tak jak wcześniej pisałem na prośbę kolegów z tego, co kojarzę z cyberprzestępczości i na prośbę tych samych kolegów zawieźli mnie do wariatkowa na obserwacje (jakie piekło tam przeżyłem to nie pytajcie gdybym miał trafić tam ponownie to już bym się załamał i popadł w depresje chyba)a o karetkę zapytałem dlatego, iż łagodnie mówiąc nie za dobrze żyje z fagasem matki i boję się, że może on wykorzystać do tego sytuacje i zrobić to, co od dawna chcę, czyli pozbyć się mnie: :cry:  :cry:  :cry: A oni jak przyjeżdżają to chyba o nic się nie pytają tylko od razu zawożą do czubekhouse i znowu obserwacje 3 tygodnie albo jak mnie znowu zobaczą to nie wiadomo ile przytrzymają. :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: 

Link to post
Share on other sites

To ja Ci zalecam korzystanie z domyślnej wielkości czcionki tutaj na forum. A jeśli to prawda i trafiłeś za trolowanie w necie do wariatkowa, to lepszej historii dawno już nie czytałem i w sumie to dostałeś za swoje. Naukę z tego jakąś wyciągnij chociaż.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To ja Ci zalecam korzystanie z domyślnej wielkości czcionki tutaj na forum. A jeśli to prawda i trafiłeś za trolowanie w necie do wariatkowa, to lepszej historii dawno już nie czytałem i w sumie to dostałeś za swoje. Naukę z tego jakąś wyciągnij chociaż.

no to było takie hardcorowe trolowanie ale też chciałem porozmawiać z kimś na hardcorowy temat może fora na torze będą do tego lepsze 

no to było takie hardcorowe dość oryginalne że się tak wyrażę trolowanie ale też chciałem porozmawiać z kimś na hardcorowy temat może fora na torze będą do tego lepsze 

Link to post
Share on other sites

Ja tam widzę u ciebie problem natury psychologicznej ,normalni ludzie nie mają potrzeb trollowania. Myślę, że odwiedziny u psychologa dobrze Ci zrobią.

 

Nawet gdyby zamknęli Cię w psychiatryku i podali neurolepy czy benzo ,to nie masz co się przejmować, bo osobowości Ci nie zmienią ,najwyżej będziesz się nieco inaczej czuć przez jakiś czas, wbrew temu co głupi sobie ludzie na ten temat myślą i masą z tym śmiesznych związanych teorii.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Człowieku jak nie chcesz wracać tam gdzie Cię zamknęli to zmień swoje postępowanie, a nie kombinujesz z thorami. Nagraj sobie cs go lub innego lola, jak nie masz co robić za klawiaturą.

nie nie ja już nie chcę trolować mam nauczkę oczywiście a o thora i vpn i takie tam pytam tylko z czystej ciekawości 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Nikt cię nie zmusi do jakiegokolwiek leczenia, nie ważne na co byś tam nie chorował. Ale musisz się liczyć z tym, że jak będziesz dalej odpier***** jakieś dziwne akcje, to prędzej czy później ponownie zawitasz do pokoju bez klamek. Więc dla świętego spokoju może jednak lepiej się lecz… A sądząc po tym, co piszesz tutaj, to nie obraź się, ale wygląda na to, że masz jakiś problem z psychiką. Nie jestem lekarzem, nie znam się na zaburzeniach, ale twoje wypowiedzi są jakieś takie... Niepokojące. Uważam, że dla własnego dobra powinieneś podjąć leczenie zgodnie z zaleceniami.

 

EDIT: Dodatkowo, jeśli faktycznie kiepsko ci się układa z domownikami, to dobrym pomysłem byłaby wyprowadzka. Znajdź pracę, odłóż trochę hajsu i wynajmij jakiś pokój. Zwiększy to twój komfort psychiczny i przyspieszy powrót do zdrowia.

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...