Skocz do zawartości

Problem z GeForce Experience, błąd 0x0003


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez thomyroke,

Recommended Posts

Witam, tak jak w tytule mam problem z GeForce Experience, działało od początku, kilka dni nie używałem go, odpaliłem dzisiaj i wyskakuje mi taki błąd

PRYPj5M.png

 

Robiłem chyba wszystko co pokazywali na YouTube, wchodzenie w usługi, wyłączanie usług związane z nVidią i ustawianie profilu na lokalne aż do usuwania wszystkich sterowników związanych z nVidią za pomocą DDU by usunąć również wszystkie pliki z rejestru, tu również nie pomogło. Nie chciałbym robić formatu z powodu jednego programu.

 

GPU: Gigabyte GTX 1060 6GB

Edytowane przez thomyroke
Link to post
Share on other sites

1. W systemie Windows przejdź do polecenia RUN i wpisz Services.msc i naciśnij Enter, w oknie „Usługi” zlokalizuj kontener telemetryczny Nvidia - Kliknij prawym przyciskiem myszy - Właściwości - Zaloguj się - Kliknij Lokalne konto systemowe (upewnij się również, że opcja „Zezwól na usługa interakcji z pulpitem jest zaznaczona - teraz kliknij Zastosuj 

2. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na 'usługę kontenerową Nvidia Telemetry' i wybierz 'start', jeśli jeszcze nie działa. 

3. Przejdź do polecenia RUN - Services.msc zlokalizuj trzy poniższe usługi, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „start” lub „restart”, aby włączyć te usługi 

a) Kontener usług Nvidia Display

b) Kontener lokalnego systemu Nvidia

c) Kontener usług sieciowych Nvidia 

 

npc-bmk dopiero teraz zauważyłem, że dałeś do tego link :D

Edytowane przez Gryphus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Po aktualizacji systemu do dzisiejszej wydanej wersji majowej problem ustąpił i jest wszystko ok, także problem rozwiązany.


Po aktualizacji systemu do dzisiejszej wydanej wersji majowej problem ustąpił i jest wszystko ok, także problem rozwiązany.

 

Problem powrócił. Żadne z powyższych opcji nie pomogło.

Link to post
Share on other sites

Proponuję się tego szkodnika pozbyć. Jest sporo osób, które przez niego miały problemy (różne) w tym i ja. Odinstalowałem a następnie ręcznie wyczyściłem wszelkie pozostałości na dysku i w rejestrze. Występujące kłopoty zniknęły...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Proponuję się tego szkodnika pozbyć. Jest sporo osób, które przez niego miały problemy (różne) w tym i ja. Odinstalowałem a następnie ręcznie wyczyściłem wszelkie pozostałości na dysku i w rejestrze. Występujące kłopoty zniknęły...

Proponuję szukać rozwiązania gdzie indziej a nie zwalać problem na program.Winny tu jest system a dokładnie rejestr.

Korzystam z tego oprogramowania zawsze i raz sprawił kłopot a dokładnie,tylko i wyłącznie przez rejestr.

GeForce Experience działa mi b.dobrze,żadnych zwiech,ścinek itp zjawisk więc nie szukajcie najprostszych rozwiązań "pozbyć się szkodnika" którego ? ;)

Link to post
Share on other sites

"prawdą jest, że w bardzo wielu przypadkach działa bez problemów " - to również napisałem, bo i u mnie czas jakiś działał dobrze (prawie). Według mnie czasami źle ustawia gry (za wysoko) i w moim przypadku powodowało minimalne przycinki, co w grach rajdowych i F1 jest niedopuszczalne. Rejestr jest winny, ale być może przez wpisy tego programu. Dam przykład. Zainstalowałem ten program i stworzyłem punkt przywracania systemu przed instalacją. Zaczęło mi przycinać w grach, jak wcześniej napisałem. Przywróciłem system do poprzedniego stanu, problem zniknął...

Link to post
Share on other sites

 

 

GeForce Experience działa mi b.dobrze,żadnych zwiech,ścinek itp zjawisk

No tak, skoro u Ciebie działa dobrze, to ten program jest bez wad - to jest dopiero rozumowanie.

 

Winny jest rejest - a więc użytkownik zepsuł rejestr. Rejestr do wymiany i porada na przyszłość: nie psuć rejestru...

Link to post
Share on other sites

No tak, skoro u Ciebie działa dobrze, to ten program jest bez wad - to jest dopiero rozumowanie.

 

Winny jest rejest - a więc użytkownik zepsuł rejestr. Rejestr do wymiany i porada na przyszłość: nie psuć rejestru...

co za debilny post - program działa u setek tys. jak nie milionów osób dobrze, a to że komus nie działa i nie potrafi znależć przyczyny czemu to normalne, takich Januszy też sa setki jak nie tysiące

Link to post
Share on other sites

No tak, skoro u Ciebie działa dobrze, to ten program jest bez wad - to jest dopiero rozumowanie.

 

Winny jest rejest - a więc użytkownik zepsuł rejestr. Rejestr do wymiany i porada na przyszłość: nie psuć rejestru...

 

Jeden umie jeździć na rolkach a 10 przyglądając się z boku powie,że nie ruszy bo rolki ujowe.

Link to post
Share on other sites

 

 

co za debilny post - program działa u setek tys. jak nie milionów osób dobrze, a to że komus nie działa i nie potrafi znależć przyczyny czemu to normalne, takich Januszy też sa setki jak nie tysiące

Ale żeś się wypowiedział... Windows 10 też działa na milionach maszyn i też napiszesz, że nie ma żadnych wad, bo działa? Nawet jak microsoft sam się przyzna do wadliwej aktualizacji, to też powiesz, że ten jakiś procent ludzi, którym np. po aktualizacji zniknęły pliki, to się nie znają i to ich wina?

 

Nie piszę, że GeForce Experience działa źle, ale twierdzenie: u mnie działa, to u wszystkich musi działać jest spojrzeniem na czubek własnego nosa. Jest tyle różnych konfiguracji konputerów, że producent danego oprogramowania musi sporo wysiłku włożyć, żeby na każdej maszynie działało to poprawnie, a i tak nie da się uniknąć błędów. Stąd uaktualnienia nie wnoszą tylko dodane nowości, ale poprawki błędów. Tak było i zawsze będzie.

 

A twierdzenie: nie działa, bo to wina rejestru jest tak samo błyskotliwe jak nie działa, bo to wina plików na dysku. W zasadzie każdy support powinien tak odpowiadać:

 

- Panie, program X mi nie działa.

- Winny jest rejestr w pańskim komputerze.

- Ooo..., to mnie uspokoiliście, bo myslałem, że wasz program ma błędy.

 

U mnie GeForce Experience działał dobrze, nie sypał błędami. Ale go odinstalowałem, bo na ręcznych ustawieniach gry działają lepiej (tak jak u @jarrino).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie GeForce Experience działał dobrze, nie sypał błędami. Ale go odinstalowałem, bo na ręcznych ustawieniach gry działają lepiej (tak jak u @jarrino).

to faktycznie ogarniałeś ten program, może i lepiej , ze odinstalowałeś, funkcje optymalizacji gier wyłącza sie w sekunde jednym kliknięciem i nic ci w grach nie bruździ - i taki gość śmie się o rejestrze wypowiadać :rotfl: jak z GF Exp sobie nie radziłeś to nawet nie chce myśleć co ty mógłbyś w rejestrze namieszać  :o

Link to post
Share on other sites

Ten program nie był mi potrzebny, to odinstalowałem. Nie wiesz do czego służą opcje w zaawansowanych ustawieniach video, to daj to ustawić programowi, który został do tego stworzony, abyś nie musiał się wysilać. Jeszcze byś coś popsuł :)

 

Tak samo jest z fotografią. Jeden działa na automacie, bo w manualu tyle opcji i nie wiadomo o co chodzi, lepiej nie dotykać. A bardziej zaawanowany bez manualnych ustawień sobie nie wyobraża robić zdjęć.

 

Tak więc każdy niech wybierze co mu pasuje. Amator wybierze automat, a bardzie zaawansowany sobie sam poustawia. Cieszę się bardzo, że nie musisz zagłębiać się w te opcje, tylko jednym kliknięciem masz ustawione wszelkie parametry i jesteś zadowolony. O to chodzi.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

Program przydaje mi się do nagrywania, nic więcej, najlepiej mi sie nim nagrywa stad wazne jest dla mnie jego działanie. Problem ustąpił i na razie jest wszystko ok, nawet po restarcie, pojawiły się nowe sterowniki oznaczone wersją 430.86 ktore zainstalowałem i problem zniknął.

Edytowane przez thomyroke
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...