Skocz do zawartości

Karta działała 1 dzień a potem du*p - nie wykrywa jej


Recommended Posts

Witam,

Mam problem z moim gtx 1050ti od msi.

Mojej starej coś dolegało wyłączała sie itp, po prostu oddałem na gwarancje czekam 2 tygodnie. Po pewnym czasie dostaje telefon że karta została wymieniona na nową. Odebrałem podłączyłem w domu i odpaliłem assasin creed: unity (był ba promocji ale nie mogłam grać bez gpu :I )  po zakończonej rozgrywce wyłączam pc. Dzisiaj gdy ponownie chciałem włączyć kompa obraz sie nie wyświetla, po podłączeniu integry wszystko działa normalnie ale karta nie jest wykrywana, warto wspomnieć że wentylator w karcie działa

 

Specyfikacja:

-Gtx 1050ti aero 

 

-i5 7400

 

-asus prime B250m-plus

 

 

Link to post
Share on other sites

Oddaj znowu jak Ci znowu nawaliła i problem z głowy. 2 albo 3 razy jak produkt będzie kaput to powinni zwrócić kasę.Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Oddaj znowu jak Ci znowu nawaliła i problem z głowy. 2 albo 3 razy jak produkt będzie kaput to powinni zwrócić kasę.Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Oddaj znowu jak Ci znowu nawaliła i problem z głowy. 2 albo 3 razy jak produkt będzie kaput to powinni zwrócić kasę.Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

jak będziesz  wysyłał kartę spisz z karty( nie z pudełka) nr seryjny albo zrób zdjęcie, od jakiegoś czasu spotykam się z takimi praktykami serwisu od MSI, że  piszą, że wysyłają wymienione na nowe a tu  przychodzi  to  samo  co  było wysyłane, np.  miałem  taki przypadek, że  dostałem  po wymianie  "nową"  kartę ... nowe  było  chłodzenie na karcie a PCB było to  co  wysyłałem, nie mam pojęcia  po co takie  praktyki, chyba  liczą, że klient da  za wygraną  i  pójdzie kupić nowe

Link to post
Share on other sites

Spróbuj pożyczyć od kogoś byle jaką grafike aby tylko sprawdzić czy nie płyta.

 

Co do wymian, szwagier wysyłał na gwarancje MSI 1060 w nieszczęsnym Proline 5 razy, dopiero za 5 razem faktycznie wymienili kartę na nową, wcześniej twierdzili wiecznie, że karta naprawiona i sprawna, a zawsze nic się nie zmieniało. Wyglądało jakby tylko ją przepakowywali i odczekiwali 2-3tyg... karta startowała u niego kiedy chciała, po 5tym razie wymieniona na nową działa bez zarzutu.

Link to post
Share on other sites

 

 

Spróbuj pożyczyć od kogoś byle jaką grafike aby tylko sprawdzić czy nie płyta.

 

Najpierw kolega musi napisać, jakim zasilaczem dysponuje.

 

Pożyczyć od kogoś kartę aby "tylko sprawdzić" i uwalić ją gównianym lub uszkodzonym PSU wcale nie jest trudno :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...