Skocz do zawartości

Następca g6 do codziennego użytku do +- 2tys


Recommended Posts

W ostatnim czasie nie myślałem o zmianie telefonu, bo lg g6 po za kilkoma dziwnymi zwiechami spisywało się dla mnie wyśmienicie. Niestety chwila nieuwagi telefon wylądował na kostce brukowej, a akurat w danej chwili nie miał folii na ekranie i w następstwie upadku pojawiła się pajęczynka. Jakoś nie mam zamiaru naprawiać telefonu, żeby go wymienić znowu za pół roku/rok i wolę od razu przesiąść się na coś nowszego. 

 

Telefon używam głównie do rozmów, yt, nawigacji i przeglądania internetu, także aparat i wydajność w samych grach jest dla mnie zdecydowanie drugorzędna. 

 

Mam ogólnie dylemat czy na moje potrzeby jest sens wydawać te +2000zł? Czy może ograniczyć budżet do 1500? Co ogólnie jest wartego do zakupy w tych kwotach? Czy jedyny słuszny wybór to dopłata do p20 pro? Czy niekoniecznie? Może warto kupić g7, albo v30 od lg? Prosiłbym o poradę :) 

Link to post
Share on other sites

- Huawei P20 Pro to klasa sama w sobie jeśli chodzi o aparat. Ale nowy to kwota 2000-2300 PLN* 

- LG V30 jest starszym modelem i można go mieć za 1300-1400 PLN*

- Xiaomi Mi 9 to król do 2000 PLN pod względem wydajności i ma dobry aparat, ale nie sposób dostać go w Polsce. Dostępność ma się poprawić w drugiej połowie maja. 

- Xiaomi Mi 9 SE masz za 1500 zł, popatrz sobie na recenzje, bo jest spoko 

- Pocophone jest słabszą wersję Mi 9 SE i odstaje aparatem, jego cena to ok. 1200-1300 PLN 

Link to post
Share on other sites

Mogę polecić Galaxy s8. Do codziennego użytku jest idealny. Aparat też na super poziomie jak już przyjdzie zrobić fotkę. Do gier również idealny jak już najdzie ochota. Wyświetlacz potęga. Słuchanie muzyki na słuchawkach to dla osoby która nie jest audiofilem jest poezją. Można to dorwać do 2 tysięcy bez żadnych problemów. Jeśli coś padnie to Samsung wymienia bez gadania. Mi ostatnio wymienili wyświetlacz i baterie bo taką miałem zachcianke, a otrzymałem 80% nowego telefonu. Bateria mi wytrzymuje 1.5 dnia. 1 dzień jak użytkuje dość intensywnie. Zero zacięć czy czegokolwiek. Ekran 18.5x9 to idealna rzecz aby przeglądać dwie aplikację na raz. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Mogę polecić Galaxy s8. Do codziennego użytku jest idealny. Aparat też na super poziomie jak już przyjdzie zrobić fotkę. Do gier również idealny jak już najdzie ochota. Wyświetlacz potęga. Słuchanie muzyki na słuchawkach to dla osoby która nie jest audiofilem jest poezją. Można to dorwać do 2 tysięcy bez żadnych problemów. Jeśli coś padnie to Samsung wymienia bez gadania. Mi ostatnio wymienili wyświetlacz i baterie bo taką miałem zachcianke, a otrzymałem 80% nowego telefonu. Bateria mi wytrzymuje 1.5 dnia. 1 dzień jak użytkuje dość intensywnie. Zero zacięć czy czegokolwiek. Ekran 18.5x9 to idealna rzecz aby przeglądać dwie aplikację na raz. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...