Skocz do zawartości

Fallout 76 zacięcia w trakcie gry.


Recommended Posts

Witam,

ma ktoś receptę na taki problem z tą grą?, mianowicie:

Gra chodzi bardzo przyjemnie i ogólnie brak spadków FPS, V-sync włączony i jest 60 fps,

Natomiast w wielu miejscach po prostu gra na moment laguje jakby doczytywała teran i tekstury, jest to dosłownie ułamek sekundy i nadal działa płynnie, natomiast zdarza sie to dość często i troche wkurza.

Gra stoi na dysku SSD, zużycie RAM-u nie przekracza 6 GB, zresztą dorzucałem drugie 8GB wolniejszych pamięci i sprawdzałem na 16GB było to samo, gra była reinstalowana na drugi dysk SSD, to samo, sterowniki do karty najnowsze, ale na starszych też to samo.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Szczerze? Lepiej mi się gra w 76 niż w F4, przynajmniej 76 nie udaje że jest RPG-iem, dla mnie to po prostu symulator łaziora, fajnie się zwiedza, zbiera wszelki złom, robi z niego lepsze rzeczy, jaka by ta gra nie była potrafię z niej czerpać na tyle dużo radości, że gram z własnej woli ;) Ma ten uzależniający pierwiastek, jeszcze jedna lokacja, a może coś fajnego wydropie, a może znajdę plany jakiejś lepszej broni, a może tam jest coś fajnego....

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Tak - tylko w dualu sprawdzałem bo mam kości po 4 GB wszystkie nie mam jednej 8GB, niezależnie od konfiguracji RAM, mam do dyspozycji 2x4 GB Patriot Viper 1600, 4x4 GB G-skill ripjaws 2400, żonglowałem tym ramem w każdej konfiguracji, 2x4 GB 2400/ są zacięcia, 4x4 GB 2400 są zacięcia, 2x4 GB 1600 zacięcia, 4x4 GB 1600 są zacięcia, niezależnie od ramu, tak samo na dwóch dyskach SSD gra stała, to jest tak, że gram jest płynne 60 fps i nagle dalszy plan się doczytuje i na ten moment gra łapie freeza albo jest lag i dalej płynnie, strasznie to wkurza. Zdjąłem OC z procesora bo niektóre gry nie lubią OC, to samo, nawet robiłem czystą instalkę sterowników graficznych dedykowanych do F76, lipa dalej, nie mam zainstalowanego Gf Experience więc wykluczam że to mi bruździ, nawet łącze nie może być problemem, bo mam Orange światłowód 300mb/s ping 2ms po kablu także to nie są lagi, może silnik gry się dusi z tyloma szczegółami, liczę że ktos się uporał z tym problemem dłubiąc w .ini, albo coś

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...