Skocz do zawartości

Koszulki benchmark.pl


Recommended Posts

Niebawem będziemy składać zamówienie na koszulki benchmark.pl. Koszulki będą dobrej jakości, jednak nie chcemy podejmować decyzji o kolorze i nadruku samodzielnie - to w końcu koszulki przede wszystkim dla was.

 

W grę, przynajmniej na razie, wchodzi zamówienie koszulek w jednym kolorze i ew. z nadrukiem.

 

Pytanie więc: jaki kolor proponujecie i jakie hasło? :wariat:

 

Od razu informuję, że hasło powinno być zabawne, na luzie i w miarę uniwersalne. 8)

 

Edit: najlepiej by było, gdybyście podawali propozycje w takiej formie. Np. "kolor szary, hasło: benchmark lubię, w kompie dłubię".

Link to post
Share on other sites

Nie widziałem poprzednich, ale wersje dwie widzę, jedna czarna koszulka z białymi literami, nazwą. Litery ułożone pionowo wzdłuż kręgosłupa, a na przodzie również napis, mały "na sercu" :). Durga wersja podobna tylko z tą różnicą ze biała koszulka, czarne litery. Taka moja koncepcja.

 

Ps. pod słowem "napis" miałem na myśli "benchmark.pl"

Edytowane przez Lamowaty
Link to post
Share on other sites

Czarna koszulka , ze starym napisem (ten z layoutu Old) ważne żeby był duży.

A z tyłu może być śrubokręt , skrzyżowany z czymś , tak jak sierp z młotem

Chyba żeby powklejać loga kilku firm (na plecach).

Choć nie wiem czy na ulicy będzie branie z taką koszulką :wariat:

Link to post
Share on other sites

Najlepsze to by była koszulka z logiem Benchmark'a i swoim nickiem np. na plecach ;)

A może super słitaśne różowe? Myślę, że gwarancja przy tym, że każdy na nią spojrzy i zobaczy logo benchmarka. No dobra wiem, mogła by być mała popularność, ale biała myślę, że dobra też jest ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...