Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna dla zestawu?


Recommended Posts

Cześć,

 

Na dniach wymieniłem podzespoły PC:

 

Jaką kartę graficzną polecacie do ww. zestawu? Aktualnie korzystam z Gigabyte GeForce GTX 660 2048MB DDR5/192bit.

 

Cena? Do 1000 zł, mogą być używki ale żeby były na gwarancji :)

Zależy mi na tym aby karta była cicha (półpasywna).

Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

dokładnie, ew.  z używek 1070... no chyba że znajdziesz w tej kwocie 1070ti/1080 ale ciężko, więcej opcji w tej kwocie za bardzo  w tej chwili nie ma... 

 

ps. fajny zestaw, mam podobny z tym że Ryzen 7 1700+fortis3, i od razu Ci powiem że jak weźmiesz np. 1070 z 8GB a chodziłoby Ci po głowie też żeby zmienić ram na 2x8gb (z myślą o gry) to odpuść na razie, w żadnym tytule - a testowałem ich kilka ten set nie zjadł więcej niż 7,5GB ram.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za poradę :)

Zakupiłem cały zestaw na x-kom z zyskiem około 250 zł. Promocje były akurat na części, które chciałem kupić :) Ryzen o ponad 100 zł taniej wyszedł :P

 

Zastanawiałem się nad dołożeniem w przyszłości 2x4GB ale nie zmieszczą się bo wentylator od Fera 3 RGB HE1224 będzie blokował :)

Edytowane przez leni1992
Link to post
Share on other sites

 

Zastanawiałem się nad dołożeniem w przyszłości 2x4GB ale nie zmieszczą się bo wentylator od Fera 3 RGB HE1224 będzie blokował :)

 

wentylator to najmniejszy pikuś... taki manewr nie opłaci Ci się ze względu na obniżoną wydajność RAM w konfiguracji 4x4... do Ryzenów na chwilę obecną tylko Dual Channel.

Link to post
Share on other sites

Cena? Do 1000 zł, mogą być używki ale żeby były na gwarancji :)

Zależy mi na tym aby karta była cicha (półpasywna).

wziąłbym na twoim miejscu za tysiaka nówkę gtx1660, zrobił OC i masz wydajność zbliżoną do gtx1660ti/gtx1070

a kupować od nieznajomego używkę gtx1070 w kwocie do 1k to masz niemal pewne, że siedziała w koparce

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

wziąłbym na twoim miejscu za tysiaka nówkę gtx1660, zrobił OC i masz wydajność zbliżoną do gtx1660ti/gtx1070 a kupować od nieznajomego używkę gtx1070 w kwocie do 1k to masz niemal pewne, że siedziała w koparce
 

 

Jest w tym sporo racji, ale jednak nie każdy kupował 1070 do kopania, moja siedziała tylko ze dwie dniówki w koparce u Szwagra na budowie, o nawet zjecie mam na pamiątkę.

 

4f64006c76b142ffmed.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jest w tym sporo racji, ale jednak nie każdy kupował 1070 do kopania, moja siedziała tylko ze dwie dniówki w koparce u Szwagra na budowie, o nawet zjecie mam na pamiątkę.

 

4f64006c76b142ffmed.jpg

Co trzeba mieć w głowie żeby decydować się na zakup karty nie wiadomefo stanu, pochodzenia za tysiąc złoty jak za tą kwotę ma się nowe na pełnej gwarancji o tej samej wydajności a nawet nieco wyższej!.

 

No tak zapomniałem przecież te wszystkie Pascale to używane do internetow były i to przez kobiety.

 

Nie dość że sprzęt stary to jeszcze zajechany.

Ten sam tekst co przy kupnie auta od handlarza... Panie Niemiec płakał jak oddawał :D :D.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...